22.04.2019 Esmaspäev

Maksuhalduri tasuta koolitused mais 2019

Maksu- ja tolliamet ootab mais huvilisi tasuta koolitusele:

Koolitusel saab osaleda ainult elektroonse registreerimise alusel
Koolitusel saab osaleda ainult elektroonse registreerimise alusel Foto: Postimees
  • Kinnisvara maksustamine - mida peab teadma eluruumi soetav äriühing? (07.05.2019, Veebiseminar, Addenda veebiseminari keskkond, eesti keeles);
  • 2019. aastal jõustunud muudatused käibemaksuseaduses ja kinnisvaratehingute käibemaksuga maksustamine (13.05.2019 Tallinnas eesti keeles).

Koolitusel saab osaleda ainult elektroonse registreerimise alusel, mida on võimalik teha maksu- ja tolliameti saidil.

Õppematerjali leiab hiljemalt üks päev enne koolituse toimumist samalt lehelt. Kuna koolitusel õppematerjale paberil ei jagata, siis palub amet need eelnevalt välja printida ja koolitusele kaasa võtta.

Õppematerjal on veebis kättesaadav kuu aja jooksul pärast koolitust.

Veebiseminaril osalemiseks peab kasutatavas arvutis olema installitud operatsioonisüsteem Windows 7 või hilisem versioon või operatsioonisüsteem Mac OS X 10.9 või hilisem versioon. Veebiseminarid toimuvad Addenda veebiseminari keskkonnas.

Kui koolituse kohad on täis, siis soovitame vaadata vabade kohtade saadavust enne koolituse toimumist uuesti, kuna mõned registreerunud võivad vahetult enne koolitust osalemisest loobuda.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes