TRK 1140x140 ee gif
Majandus ja äri

Laenuandjad lükkasid edasi Kreeka pangandussüsteemi stressitesti, et riigi ametivõimudel oleks rohkem aega selleks valmistuda, kirjutab Financial Times.
Statistikaameti andmeil vahendasid Eesti sadamad selle aasta augustis 4,2 miljonit tonni kaupa, mis on 29% enam kui mullu augustis.
Euroopa Keskpanga president Jean-Claude Trichet andis Eesti Panga presidendile Andres Lipstokile pühapäeva õhtul Eesti Pangas toimunud pidulikul üritusel üle sümboolse eurotähe ning ühtlasi käivitub üritusega euro pangatähtede ja nende turvaelementide…
Tööstustoodangu tootjahinnaindeks tõusis 2010. aasta augustis võrreldes juuliga 0,9% ja võrreldes eelmise aasta augustiga 4,6%, teatab Statistikaamet.
Haridusminister Tõnis Lukas tuli välja ideega luua kõrghariduskassa, millesse teeksid oma palgast makseid riigi kulul kõrghariduse omandanud, kirjutab ajaleht Postimees.
Rahandusminister Jürgen Ligi kohtus reedel Euroopa Komisjoni siseturuvoliniku Michel Barnier'ga, kohtumise teemaks oli Euroopa Liidu (EL) võimekuse tõstmine finantskriiside ennetamisel ning lahendamisel.
Rahvusvaheline Valuutafond IMF ei välista täiendava laenu andmist Kreekale, kui riik ei suuda ise kommertsturgudelt raha koguda, kirjutas anonüümsele allikale viitav Wall Street Journal reedel.
Omavalitsusliitude koostöökogu eelarveläbirääkimistel regionaalminister Siim-Valmar Kiisleri juhitud valitsuskomisjoniga jäi reedel lõpp-protokoll allkirjadeta.
Eesti Väärtpaberikeskuse (EVK) kodulehel http://www.e-register.ee/euro leiavad osaühingud ja aktsiaseltsid info kapitali konverteerimise kohta eurodesse ning saavad kasutada kalkulaatoreid, mis aitavad leida optimaalse kapitalimuudatuse.
Eurotsooni maksebilanss püsis juulis 3,8 miljardi euroga puudujäägis, juunis oli puudujääk samal tasemel, teatas Euroopa keskpank.
Riigimetsa majandamise keskus pani enampakkumisele 15 objekti üle Eesti, millest enamus on suhteliselt madala alghinnaga hoonestatud elamukrundid maapiirkondades.

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes