14.04.2022 Neljapäev

Tallink põhjendab krõbedaid piletihindu väga suure nõudlusega

Tallinki teatel on 200-400 euro suurused autopiletite hinnad Helsingi-Tallinna liinil ajendatud väga kõrgest pühade-eelsest nõudlusest, mis koondus ühte punkti, kirjutab Postimees.

Ülikõrgest piletihinnast pääsemiseks soovitab Tallink pühade-eelsel ajal autopileti aegsasti broneerida.
Ülikõrgest piletihinnast pääsemiseks soovitab Tallink pühade-eelsel ajal autopileti aegsasti broneerida. Foto: Tallink

Kolmapäeva pärastlõunal oli Tallinki kaheksast homsest Helsingi-Tallinna liinireisist autopääsmeid saada veel vaid kolmele.

Kuna tegemist on lihavõttepühade nädalaga – mis on traditsiooniliselt väga kõrge nõudlusega periood –, siis tänase päeva seisuga on Tallinna-Helsingi liinil selleks neljapäevaks kõige populaarsematele väljumistele saadaval veel vaid mõned üksikud sõiduautokohad autoga reisijatele, mis tingib ka kõrgema hinna nende jaoks. Jalgsi reisijate laevapileteid on saadaval kõigile neljapäevastele väljumistele,

selgitas Tallinki müügidirektor Martina Jõgi Postimehele.

Ülikõrgest piletihinnast pääsemiseks soovitab Tallink pühade-eelsel ajal autopileti aegsasti broneerida.

"Pileti hind sõltub väga paljudest asjaoludest: mis päeval, millisel väljumisel sõidetakse, millal broneering on tehtud, kas on tegemist seeriapiletiga, kas tegemist on viimaste saadaolevate autoteki kohtadega. Ehk reisi varajane planeerimine ja pileti soetamine annab kindlasti ka reisijale eelise laevapileti hinnas," lisas Jõgi.

Tallinki teatel soovinuks nad koormuse ühtlustamiseks teha kaheksa reisi päevas juba esmaspäevast alates, kuid laeva Star plaanilise tehnohoolduse pikenemise tõttu polnud see varem võimalik. 

"Laev Star naaseb täna plaanilisest tehnohooldusest Poolast ja siirdub juba homme (14. aprillil) liinile oma tavapärase liinigraafiku alusel," ütles Jõgi. Esiti pidigi Star liinil tagasi olema esmaspäevast.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!