21.06.2022 Teisipäev

Tallink korraldab juuni lõpuni värbamise kiirkampaania

Tallink Grupp lükkab tänasest käima juuni lõpuni vältava värbamise kiirkampaania, millega plaanitakse ettevõtte töötajate ridasid täiendada juba juulikuust vähemalt 50 klienditeenindaja, kelner-baarmeni ja 20 kokaga.

Tallink otsib kiirkampaaniaga tööjõudu.
Tallink otsib kiirkampaaniaga tööjõudu. Foto: Tallink

Juunikuust algas meie tavapärane suvine kõrghooaeg, sel aastal pole hooaja alguses ka möödunud kahe aasta sarnaseid reisipiirangute takistusi, soov reisida on viimaste aastatega vaid kasvanud ja kõik märgid näitavad, et suvi tuleb reisimise poolest tihe,

kommenteeris täiendava Tallink Grupi personali- ja kliendikogemuse juht Age Vanajuur.

Reisijate arvu ja suvise reisituhina kasv tähendab ettevõttele ka märkimisväärselt suurenenud vajadust professionaalsete, kogenud ja teotahteliste töötajate järgi. Kampaania keskendub sel korral konkreetselt varasema restoranikogemusega klienditeenindajate ja kogemustega kokkade värbamisele.

Kampaania raames korraldab Tallink Tallinna–Stockholmi liini reisilaeval Baltic Queen avatud uste päeva, kus võimalik tutvuda laeva köökide ja restoranide telgitagustega ja saada ette parem pilt pakutavatest töökohtadest.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!