28.02.2022 Esmaspäev

Lidl avab neljapäeval Eestis esimesed kaheksa poodi

Odavpoekett Lidl avab neljapäeval kokku kaheksa poodi Tallinnas, Tartus, Narvas ja Pärnus.

Esimesed poed avatakse Eestis neljapäeval.
Esimesed poed avatakse Eestis neljapäeval. Foto: lidl.com

Lidl on Eestisse investeerinud üle 80 miljoni euro ja loonud üle 1000 uue töökoha, teatas jaemüüja. 

Kõik keti kauplused Eestis on avatud iga päev kell 8–22. Avamistseremoonia ja lindilõikamine toimub neljapäeval samal ajal, vahetult enne kõigi kaupluste pidulikku avamist kell 8 hommikul. Lidli kaupluste avamisel osalevad Saksamaa suursaatkonna, Saksa-Balti kaubanduskoja ja kohalike omavalitsuste esindajad ning Lidli piirkonnajuhid. 

"Lidli kaupluste avamine tähistab olulist verstaposti meie missioonis pakkuda oma klientidele Eestis kõrgeima kvaliteediga tooteid parima hinnaga," ütles Lidl Eesti juhatuse esimees Jakob Josefsson.

Oleme Eestis loonud juba üle 1000 uue, stabiilse ja hästi tasustatud töökoha. Olen väga uhke kogu Lidl Eesti meeskonna üle ja tahan tänada kõiki kolleege, kes on selle päeva nimel palju vaeva näinud. Nüüd ootame kõiki kliente oma kaasaegsetesse kauplustesse, et aidata neil igapäevastelt sisseostudelt kokku hoida,

lisas ta.

Uued Lidli poed on energiasäästlikud ja kasutavad ainult roheenergiat, seejuures on kõikidele hoonetele väljastatud rahvusvaheline EDGE ehitussertifikaat. Kõik Lidli poed on ettevõtte teatel hästi ligipääsetavad nii ühistranspordi, ratta kui autoga.

Kaheksa esimese kaupluse avamine paneb aluse Lidli laienemisele üle Eesti. Koos kaupluseketi arendamisega on Lidl investeerinud ka erinevatesse kohalikesse taristuprojektidesse ja keskkonda.

Tartus Annelinnas on Lidl välja ehitanud Kalda tee ja Kaunase puiestee uue ristmiku. Pärnus on loodud uus tee Papiniidu piirkonda. Ka Tallinnas ja Narvas on Lidl loonud puhkealasid, ehitanud uusi teid ning istutanud poodide ümbrusesse ligi 7000 puud ja põõsast.

Tagamaks turvalist ostukeskkonda ja sotsiaalset distantseerumist, piiratakse avamisperioodil kauplustes klientide arvu – kauplusesse pääseb ainult ostukäruga ning korraga kuni 200 inimest.

Parkimine Lidli parklates on parkimiskella alusel poolteist tundi tasuta, avamisnädalal on parkimine klientidele piiramatult tasuta. Lidlis on kasutusel elektroonilised hinnasildid, mis asuvad toodete kohal. Iganädalased sooduspakkumised kehtivad Lidli kauplustes esmaspäevast kolmapäevani ja neljapäevast pühapäevani. Sooduspakkumisega toodete arv on piiratud.

Schwarzi jaekontserni kuuluva Lidli peakontor asub Edela-Saksamaal Neckarsulmis. Lidl on esindatud 32 riigis üle maailma ning haldab 11 550 kauplust ja enam kui 200 logistikakeskust 30 riigis üle maailma. Lidlis töötab üle 341 000 töötaja.

Schwarz Grupi jaekontserni käive oli 2020. aastal 125,3 miljardit eurot.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!