11.11.2021 Neljapäev

Iga-aastast palgatõusu lubavasse Lidlisse on töötajate tung

Jaekaubandusettevõtte Lidl värbamiskampaania tulemusel on Eestis laekunud mitu tuhat avaldust ning värbamine veel jätkub, eriti ootab jaekett kandidaate Tallinnas. 

Ettevõtte teatel on nende pakutav pakutav üle 1000-eurone kuupalk sektori keskmisest 25 protsenti kõrgem.
Ettevõtte teatel on nende pakutav pakutav üle 1000-eurone kuupalk sektori keskmisest 25 protsenti kõrgem. Foto: pixabay

Ettevõtte teatel on nende pakutav üle 1000-eurone kuupalk sektori keskmisest 25 protsenti kõrgem. Ühtlasi pakub jaekett ka enda sõnul mitmeid lisahüvesid. 

Ootame kandideerima kõiki ja eelnev jaekaubandussektoris töötamise kogemus pole vajalik. Meil läbivad kõik töötajad olenemata varasemast kogemustest põhjaliku väljaõppe, et olla valmis uhiuutes kauplustes kasutama kõige kaasaegsemaid töövahendeid ning tehnoloogiaid,

ütles Lidl Eesti personaliosakonna juht Liina Kippasto pressiteates. 

Kippasto lisas, et kampaania veel kestab ja kõik huvilised, eriti Tallinnas, on teretulnud kandideerima. "Ükski huviline ei peaks kandideerimist pelgama, sest tegevuse laienedes ja uute poodide valmimisel vajame oma meeskonda üha rohkem inimesi," rõhutas Kippasto.

Lähtuvalt Lidli personalivaldkonna põhimõtetest hakkavad pakutud töötasu ning hüved kehtima esimesest tööpäevast ega sõltu katseajast. Lidli sõnul on kõigile poetöötajaile kindlustatud iga-aastane palgatõus. Üks vahetus kestab kaheksa tundi, ent võimalus on töötada ka osalise ajaga – 30 või 20 tundi nädalas. 

Ühtlasi pakub Lidl kõigile töötajatele lisatervisekindlustust, mis hakkab kehtima esimesest tööpäevast. "Eriti praeguse pandeemia tingimustes pakub igale töötajale meelerahu võimalus saada vajadusel oma tervisemurele kiire lahendus erameditsiinisüsteemis," lausus Kippasto.

Lidlil on praegu valmimisjärgus neljas Eesti linnas kaheksa poodi. Lidl on Eesti Kaupmeeste Liidu ja Saksa-Balti Kaubanduskoja liige.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!