21.04.2020 Teisipäev

Eriolukorras on suurim koondaja olnud Tallink Grupi TLG Hotell

Eriolukorra jooksul on suurimast kollektiivsest koondamisest teatanud Tallink Gruppi kuuluv OÜ TLG Hotell, kus 16. aprilli seisuga on koondatud 99 inimest.

Eriolukorra jooksul on suurimast kollektiivsest koondamisest teatanud Tallink Gruppi kuuluv OÜ TLG Hotell, kus 16. aprilli seisuga on koondatud 99 inimest.
Eriolukorra jooksul on suurimast kollektiivsest koondamisest teatanud Tallink Gruppi kuuluv OÜ TLG Hotell, kus 16. aprilli seisuga on koondatud 99 inimest. Foto: Pixabay

Perioodil 16. märtsist kuni 19. aprillini on töötukassale esmase kollektiivse koondamise teate esitanud 73 asutust, teated puudutavad kokku 1516 töökohta. Teise ja lõpliku kollektiivse koondamise teate on töötukassale esitanud 35 asutust. Kokku on koondatud 788 töötajat. 

Enim on koondatuid majutuse ja toitlustussektoris, kus on koondatud 265 inimest, esmane teade on laekunud 536 töökoha osas.

Lisaks Tallinki hotellidele on suuremate koondamiste hulgas ka OÜ BRE Hotels, kus on koondatud 43 töötajat; Ülemiste Hotell, kus koondatuid on 29; ning hotellinduses tegev Haveli Invest, kus on koondatud 60 töötajat. 

16. aprillil laekus töötukassale esmane koondamisteade ka OÜ-lt Nordic Hotels, mis puudutab 86 ettevõtte töötajat. 

Töötlevas tööstuses on koondatuid siiani 252, esmane teade on laekunud 470 töötaja kohta. Suuremate koondamiste hulgas on AS Kunda Nordic Tsement, kus on koondatud 76 inimest; kodutekstiilitootja Teaspoon OÜ, kus koondatuid on 37; õmblusettevõte OÜ Segers Eesti, kus koondatuid on 33; ning puitkiudplaatide tootja Nordic Fibreboard Ltd OÜ 29 koondatuga. 

7. aprillil edastas töötukassale esmase kollektiivse koondamise teate ka Rimi Eesti Food. Teade puudutab 38 töökohta.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!