02.10.2017 Esmaspäev

ERGO hakkas pakkuma õigusabikulude kindlustust

ERGO Group AG liitis Eestis tegutseva tütarettevõtte D.A.S. Õigusabikulude Kindlustuse AS oma teise tütarettevõtte ERGO Insurance SE-ga; ettevõte kannab klientide kehtivad lepingud samadel tingimustel üle ning need kehtivad edasi.

Finantsinspektsioon kiitis ühinemise heaks tänavu 18. septembril. Ühinemise kandega kustutati 28. septembril D.A.S Õigusabikulude Kindlustuse AS äriregistrist ning ühinenud ettevõte kannab nüüd nime ERGO Insurance SE, teatas ERGO.

"Kindlustusperioodi lõppedes saab olemasolevat õigusabikulude kindlustuslepingut pikendada järgmiseks kindlustusperioodiks juba ERGO Insurance SE-ga," ütles Ergo Eesti juht Tarmo Koll pressiteate vahendusel.

"Ka seni kasutusel olnud arvelduskontonumbrid jäävad ajutiselt samaks, kuid esimesel võimalusel tuleks internetipangas kande saaja nimi asendada ERGO Insurance SE-ga. E-arved püsimakselepingutega toimivad ilma tõrgeteta edasi ning seal midagi muuta ei ole vaja," ütles Koll.

"Liitmise tulemusel täienes ERGO kindlustusportfell ühe olulise teenuseliigiga, mis võimaldab meil pakkuda kõige laiemat kindlustuskatet Eesti turul. Lisaks juba harjumuspärastele kindlustusteenustele on kliendil nüüd ka juurdepääs kvaliteetsele õigusabile. Meie eesmärk on lisaks traditsioonilistele kindlustustoodetele pakkuda jätkuvalt ka täiendavaid teenuseid, mis lihtsustavad hakkamasaamist erinevates eluvaldkondades ette tulevate ootamatustega," lisas Koll.

ERGO on kindlustusselts, mis pakub nii vara- kui ka elukindlustuslahendusi. Ergo Baltikumi kindlustuspreemiad ulatusid 2016. aastal 206 miljoni euroni. Eelmisel aastal maksti klientidele Balti riikides välja 133 miljoni euro ulatuses hüvitisi.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes