02.08.2021 Esmaspäev

Bolt kaasas värske rahastusringiga 600 miljonit eurot

Bolt teatas ettevõtte ajaloo suurima, 600 miljoni euro suuruse investeeringu kaasamisest, millega firma väärtus kasvab üle 4 miljardi euro.

Bolti erinevaid teenuseid kasutab 75 miljonit inimest rohkem kui 45 riigis üle maailma.
Bolti erinevaid teenuseid kasutab 75 miljonit inimest rohkem kui 45 riigis üle maailma. Foto: erakogu

Rahastusringi investorite hulgas on USA päritolu Sequioa, Tekne ja Ghisallo ning ka Bolti varasemad investorid D Squared, D1 Capital ja Naya, teatas Bolt.

Bolti asutaja ja tegevjuht Markus Villig ütles pressiteates, et kaasatud investeeringu toel plaanib ettevõte arendada äsja tooteportfelli lisandunud Bolt Marketi teenust ning jätkata platvormtakso, toidu kojutoomise ja kergliikurite rendi laiendamist uutel turgudel.

Hiljuti lisandunud Bolt Marketi teenuse kaudu saab tellida toidukaupu oma koduukseni. Lisaks Eestile on plaanis teenusega alustada teistes Balti ja Kesk-Euroopa riikides, samuti Rootsis, Portugalis, Horvaatias ja Rumeenias. Teenuse käivitamiseks kasutab Bolt oma praegust kullerite võrgustikku ja olemasolevat tehnoloogiat.

Bolti erinevaid teenuseid kasutab 75 miljonit inimest rohkem kui 45 riigis üle maailma.

Kliendiuritused soodushind

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!