26.02.2024 Esmaspäev

Pätid on asunud Bolti nimel huligaanitsema

Kelmid saadavad Bolti nimel ja ettevõtte brändinguga meilidega inimestele petuskeeme, eesmärgiga neilt raha kätte saada.

Ettevõte tuletab meelde, et Bolt ei küsi kunagi e-maili kaudu krediitkaardi andmeid.
Ettevõte tuletab meelde, et Bolt ei küsi kunagi e-maili kaudu krediitkaardi andmeid. Foto: Bolt

Täna jõudsid paljude inimesteni e-kirjad, mis väitsid, et nende krediitkaardi kinnitamine Bolti rakenduses ebaõnnestus ja makse ei läinud läbi. Klientidel palutakse e-kirjas sisestada krediitkaardi andmed uuesti.

"Kinnitame, et Bolt ei ole selliseid e-kirju saatnud ja tegemist on petuskeemiga. Palume inimestel mitte sisestada krediitkaardi andmeid e-kirjas saadud lingi kaudu," teatas Bolti pressiesindaja.

Ettevõte tuletab meelde, et Bolt ei küsi kunagi e-maili kaudu krediitkaardi andmeid. Pangakaardi andmeid tuleks sisestada vaid läbi Bolti või Bolt Foodi rakenduse. Samuti palub Bolt tähele panna, et kõik ettevõtte ametlikud e-mailid tulevad aadressidelt, mille lõpus on “@bolt.eu”.

"Kui olete sattunud taolise kelmuse ohvriks, palume pöörduda politseisse. Omalt poolt teeme kõik võimaliku, et kelmusega seotud veebilehed blokeerida ja internetist eemaldada," lisas Bolti pressiesindaja.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!
right banner 2024 est konference
430824810 430800019636154 7356040320163199917 n255