16.10.2018 Teisipäev

Air Balticu reisijate arv kasvas Eestis üheksa kuuga 12 protsenti

Läti riiklik lennufirma Air Baltic lennutas tänavu esimese üheksa kuuga nii Eestisse kui ka Eestist üle 330 000 reisija, mida on 12 protsenti enam kui mullu samal ajal.

Kokku reisis lennufirmaga Baltikumi, Euroopa, Skandinaavia, Venemaa, SRÜ ja Lähis-Ida riikide vahel ligi 3,2 miljonit reisijat, mida on 18 protsenti rohkem võrreldes eelmise aasta sama perioodiga. Septembris reisis lennufirmaga 16 protsenti rohkem reisijaid, mis numbriliselt moodustas pea 400 000 inimest, teatas Air Baltic.

"Juba kahe nädalaga me käivitame Tallinnast kahte uut sihtkohta: Oslosse ja Stokholmi, seega suurendades otselendude arvu Eesti pealinnast 12 sihtkohani. Lisades uued nõutud lennuliinid Eestisse, üritame pakkuda kohalikele reisihuvilistele võimalikult parimat lennuühendust," märkis lennufirma tegevjuht Martin Gauss.

"Edaspidi me samuti üritame suurendada otselendude arvu kõigist kolmest Balti riigi pealinnast. Meie suureks plaaniks on ühendada Tallinna, Riia ja Vilniuse läbi ühe peatuse maailma täitsaimate sihtkohtadega," lisas ta.

Tallinnast pakub Air Baltic otselende Amsterdami, Berliini, Londonisse, Pariisi, Viini, Vilniusesse ja Riiga. 2019. aasta suveperioodiks lisanduvad Tallinnast otselendude nimekirja veel Malaga, Brüssel ja Kopenhaagen.

Air Baltic teenindab üle 70 sihtkoha Riiast, Tallinnast ja Vilniusest. 2019. aasta suvest käivitab lennufirma täiendava otselendu ka Riia ja Stuttgarti vahel.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!
right banner 2024 est konference