09.04.2020 Neljapäev

Air Baltic korraldab aprillis ja mais täiendavad naasmislennud

Läti riiklik lennufirma Air Baltic plaanib aprillis ja mais korraldada Amsterdami-Riia ja Frankfurdi-Riia suunal täiendavad naasmislennud. Iga lend mahutab kuni 140 reisijat. Lennud toimuvad 15., 22. ja 29. aprillil ja 6. mail, teatas Air Baltic.

Kõik Air Balticu plaanipärased lennud on peatatud kuni 12. maini, samuti on ajutiselt peatatud Eestist ja Leedust toimuvate lendude opereerimine.
Kõik Air Balticu plaanipärased lennud on peatatud kuni 12. maini, samuti on ajutiselt peatatud Eestist ja Leedust toimuvate lendude opereerimine. Foto: Pixabay

Lendudele on võimalik broneerida kohad eriolukorra puhul loodud telefoni kaudu +371 67207771. Lennufirma palub arvestada, et telefonikõne kaudu broneeringu teostamisel on vaja hoida käepärast oma passiandmeid.

Air Baltic palub kõigil reisijatel, kellel on haigestumise sümptomid, võtta ühendust Riia lennujaama meditsiinilise personaliga, kes asuvad sektorites E ja C, enne pagasi kättesaamist. Reisijad, kes saabuvad riiki viiruse poolt hõivatud riikidest on kohustatud jääma kodukarantiini 14 päevaks. 

7. aprillil otsustas Läti valitsus pikendada koroonaviiruse leviku tõkestamiseks rakendatud meetmete kehtivusperioodi, mis puudutab reisipiiranguid ning rahvusvahelisi lendude peatamist.

Kõik Air Balticu plaanipärased lennud on peatatud kuni 12. maini, samuti on ajutiselt peatatud Eestist ja Leedust toimuvate lendude opereerimine. 

Reisijad, kelle on olemas broneeringud muudatuste poolt mõjutatud lendudele, saavad lennufirma käest personaalse e-kirja, mis sisaldab ka pakkumist alternatiivsetele lennuliinidele.

Seoses muudatustega lennuplaanides saab lennufirma kontaktikeskus hetkel suurel hulgal telefonikõnesid ja kirju, seega palub Air Baltic ühendust võtta juhul, kui plaanitud lend pidanuks toimuma paari päeva pärast. See võimaldab kõneühenduse neile klientidele, kes seda kõige rohkem vajavad.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!