Fitekin

Fitekin on Unifiedposti internetipõhine ostuarvete haldusssüsteem, mis võimaldab ostuarvete kinnitamist, kulude jaotamist ja nende protsesside automatiseerimist. See lihtsustab e-arvete, PDF-arvete ja paberarvete haldamist. Fitekin pakub kaugtöö võimalust, kuna on olemas lisaks arvutile ka sinu nutitelefonis või tahvlis ja nii saad arveid hallata kõikjalt.

Arvehaldussüsteemis Fitekin kinnitatud ja konteeritud arved saadetakse automaatselt kliendi raamatupidamistarkvarasse või mõnda teise kliendi infosüsteemi. Fitekin lahendus muudab kogu ostuarvete käsitlemise protsessi kiireks, lihtsaks ja ülevaatlikuks. Arved koos infoga säilitatakse seaduses ette nähtud aja jooksul. Seega saab Fitekini kasutada ka ostuarvete arhiivina ning arvete arhiivist otsimine on kiire ja lihtne.

Fitekin on sinu ettevõttele eriti sobiv, kui:

  • Ostuarvete hulk kuus on üle 300
  • Arvete kinnitamisega tegeleb kuus või rohkem inimest
  • Arved ja nende kinnitajad asuvad eri paikades

Fitekini kasutab ostuarvete haldamiseks üle 1150 ettevõtte. Meie klientide hulka kuuluvad nii eri suuruse avaliku sektori asutused kui ka ettevõtted erinevatest valdkondadest.

Uuri lähemalt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.