gif Company 930x140 ee

 

Ühiskond

2018. aastal oli Eesti 22-st teise samba pensionifondist positiivse tootlusega vaid viis.Kõige parem näitaja oli eelmisel aastal LHV pensionifondil M, mille ühe aasta tootlus on 1,07 protsenti. Positiivse tootlusega paistsidki…
Riigihalduse ministri Janek Mäggi sõnul pole puidurafineerimistehase kavandamiseks riigi juhtiv roll igal juhul vajalik; kui üksteisega külgnevad kohalikud omavalitsused soovivad tehase rajamise võimalusi välja selgitada, on neil õigus tellida selleks…
Jaanuarist saab digiallkirja anda vaid DigiDoc4 tarkvaraga, varasema versiooni kasutajad peavad aegunud tarkvara uuendama.
Briti ettevõtted on silmitsi tööjõupuuduse, aeglustuva kasvu ja hinnasurvega, mida kõiki ägestab Brexit, selgus neljapäeval avaldatud erasektori ärikliima uuringust.
Tallinna korterite keskmine ruutmeetri hind kallines eelmisel aastal 5,1 protsenti 1841 euroni. Ruutmeetri mediaanhind kasvas Tallinnas mullu 2017. aastaga võrreldes 5,7 protsenti 1763 euroni, selgub maa-ameti statistikast.
Neljapäevast võetab Elron rongides järk-järgult kasutusele piletimasinad, mis võimaldavad reisijal ise oma sõit valideerida või Elroni sõidukaardiga pilet soetada.
Eesti leibkondade kulutused alkoholile olid 2017. aastal Euroopa Liidu (EL) kõrgeimad, moodustades majapidamiste kogukuludest 5,2 protsenti.
Alates teisipäevast ühendati tarbijakaitseamet ja tehnilise järelevalve amet (TJA).
Eestis tegutsevae tanklate hinnavõrdlusest selgub reedese seisuga, et Baltimaade pealinnadest on kõige kallimad kütusehinnad jätkuvalt Tallinnas.
Novembris võeti uusi eluasemelaene 14 protsenti enam kui mullu, hoiused pangas kasvasid aga laenudest ja liisingutest kiiremini. Eesti Panga ökonomisti Mari Tamme sõnul suurenes ka ettevõtete laenamine, kuid peamiselt energeetikaettevõtete…
Uuest aastast on sotsiaalministeeriumi haldusalas palju muudatusi, mis toovad meie inimesteni uusi ja paremaid teenuseid. Lisaks jõustuvad uued toetused ja hüvitised, rõhk on seejuures just peredel. Toome teieni ülevaate, et…

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes