Ühiskond

Kired kogumispensioni ümber on lõkkele löönud ning leekidele annab hoogu pensionifondide seni pigem kehv tootlus. Seetõttu on täiesti ootuspärased ka püüdlused Eesti pensionikorraldust kui mitte radikaalselt muuta, siis vähemalt parandada.…
Euroopa Parlament kiitis 13. novembri hääletusel heaks uue siduva taastuvenergia eesmärgi ja energiatõhususe põhieesmärgi aastaks 2030, mille kohaselt tuleb selleks ajaks suurendada energiatõhusust 32,5 protsenti ning taastuvenergia osakaal peab moodustama…
Siseministeerium teeb valitsusele ettepaneku kehtestada tuleva aasta sisserände piirarvuks 1315 inimest ehk 0,1 protsenti Eesti alalisest elanikkonnast.
Valimiseelne ärevus on asunud kõigutama pensionisambaid. Laiemalt on tegemist järjekordse näitega, et noorel ühiskonnal on suurest ja laiast finantsmaailmast veel väga palju õppida.
Eesti Energia plaanib Lüganuse valda rajada Eesti suuruselt teist põlevkivikaevandust, edastab rahvusringhäälingu uudisteportaal.
TOP1 – tahan registreerida oma ettevõtte – mis, kas, kuidas?
Riigikontrolli hinnangul peaks riik töövõimekao ennetamiseks motiveerima tööandjaid tagama turvalist töökeskkonda ning looma tööõnnetus- ja kutsehaiguskindlustuse.
Rahvusvaheline tarkvara- ja ärikonsultatsioonide ettevõte Nortal sõlmis koostööleppe Saksamaa ühe suurima ravi- ja tervisekindlustussüsteemi AOK tütarettevõttega Gevko GmbH, et tutvustada riigis Nortali kogemust e-tervise valdkonnas.
Töötukassasse on kogunenud märkimisväärne reserv, ent kui töötuse määr sarnaselt eelmise majanduskriisiga kiiresti kasvaks, jätkuks vahenditest umbes kolmeks aastaks.
Eesti Panga asepresidendi Madis Mülleri hinnangul loovad pankadevahelised välkmaksed võimaluse uute makselahenduste tekkeks.
Swedbank on nüüdsest täielikult liitunud välkmaksete süsteemiga. See tähendab, et kõik Swedbanki kliendid saavad nii saata välkmakseid kui ka välkmakseid vastu võtta seda teenust pakkuvatest pankadest.

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes