22.04.2020 Kolmapäev

Tallinna nägemus: suured üritused jäävad ära kogu suve jooksul

Tallinna linnavõimu nägemuse järgi jäävad pealinna korraldatavad suured rahvusvahelised üritused koroonaviiruse leviku tõttu ära mais, juunis ja juulis ja suure tõenäosusega ka augustis. 

Suuri pidusid sel suvel Tallinnas ilmselt ei tule.
Suuri pidusid sel suvel Tallinnas ilmselt ei tule. Foto: Pixabay

Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart märkis kolmapäeval, et eraettevõtjate korraldatavate ürituste osas ei saa linnavõim eriolukorrast lähtuvaid reegleid seada ning see on pigem riigi valitsuse otsus. "Eks saame lähiaja teada, milline on valitsuse nägemus, kuid Tallinna linnavõimu nägemuse järgi jäävad kõik linna üritused ära mais, juunis ja kindlasti ka juulis. Veidi on küsimärgi all augusti üritused, kuid suure tõenäosusega jäävad ka need ära," ütles Kõlvart. 

Tema sõnul on selleks lihtne põhjus - suured üritused vajavad juba praegu otsustamist ja linnavõim ei saa garanteerida, et suvel saab üritusi korraldada. "Ma arvan, et ka suurem osa eraettevõtlusest läheneb sellest arusaamisest, vähemalt meie spordiorganisatsioonid on seda juba tajunud, et olukord Eestis ja maailmas ei anna võimalusi suuri rahvusvahelisi üritusi korraldada, kuna neile ei oleks tulemas ka osalejaid," ütles Kõlvart. 

Küll aga on linnavõim paika pannud, et kui suvine olukord muutub paremaks, siis pakub linnavõim tallinlastele selliseid üritusi, mida on võimalik operatiivselt korraldada, ja seda tasuta. "Kindlasti tahame pakkuda linlastele võimaluse korral meelelahutust," lisas Kõlvart.

Kliendiuritused soodushind

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!