03.04.2020 Reede

Tallink jätkab reisijavedu Soome suunal

Tallink Grupp jätkab reisijavedu Soome suunal, sest Soome transpordi- ja kommunikatsiooniamet pole piirangute kehtestamises kokkuleppele jõudnud.

Tallinkiga saab ikka veel Soome.
Tallinkiga saab ikka veel Soome. Foto: Unsplash

Reisijatel on seega praeguse seisuga endiselt võimalik reisida nii Soome kui Soomest välja. Tallink Grupi laev Megastar jätkab reisijatevedu Tallinna-Helsingi liinil mõlemal suunal ning laevad Baltic Princess ja Galaxy jätkavad reisijatevedu Turu-Stockholmi liinil mõlemal suunal, teatas Tallink.

Reisijatevedu jätkatakse, kuni Soome ametivõimud ei anna korraldust reisijateveo piirangu rakendamiseks. Tallinkile teadaolevalt jätkuvad arutelud piirangu kehtestamise teemal järgmisel nädalal.

Piirangu kehtestamise info saadeti kõigile Soome ja lähiriikide vahel opereerivatele laevafirmadele selle nädala esmaspäeval, 30. märtsil Soome transpordi- ja kommunikatsiooniameti poolt. Esmaspäeval saadetud kirjas paluti kõigil laevafirmadel lõpetada Soome suunal reisijatevedu alates kolmapäevast, 1. aprillist.

Laevafirmad alustasid Tallinki teatel ettevalmistusi vastava korralduse täitmiseks teisipäeval, 31. märtsil, mil saabus uus teade, et piirangu kehtestamine viibib ning täiendavat informatsiooni antakse laevafirmadele esimesel võimalusel.

Kuna tänaseni täiendavat infot ja suuniseid piirangu kehtestamiseks saabunud pole, jätkab Tallink Grupp reisijatevedu.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!