15.08.2022 Esmaspäev

LHV muutis õppelaenu tingimused soodsamaks

LHV alustas uueks õppeaastaks õppelaenu taotluste vastuvõtmist ning muutis ühtlasi laenu tingimusi soodsamaks. 

Lepinguid saab sõlmida alates 1. septembrist ning laenusumma kantakse üle alates 15. septembrist, esmakursuslastele alates 1. oktoobrist.
Lepinguid saab sõlmida alates 1. septembrist ning laenusumma kantakse üle alates 15. septembrist, esmakursuslastele alates 1. oktoobrist. Foto: unsplash

Maksimaalne laenusumma on tänavu 3000 eurot, intress kaks eurot pluss kuue kuu euribor ja ka laenu teised tingimused õppuritele varasemast paremad. 

Õppelaen on toode, mis aitab katta erinevad õpingutega seotud väljaminekud alates elamiskuludest ja lõpetades õppemaksuga nii Eestis kui välismaal. Sellest õppeaastast on õppelaenu võtmisel ka olulised muudatused, mis teevad laenu võtmise õppurite jaoks lihtsamaks ja ka soodsamaks. 

„Haridus on väärtus, millesse tasub alati investeerida. Nüüd, kui õppelaenu pakuvad Eestis vaid kaks suurt panka, on meie vastutus noorte jaoks olemas olla...


Juurdepääs käesolevale materjalile on finants- ja õigusajakirja RUP tellijatel.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!
right banner 2024 est konference