03.08.2020 Esmaspäev

Eesti Post muudab Tallinna ja Pärnu linna sihtnumbrite süsteemi

Eesti Post muudab alates 1. oktoobrist osaliselt Tallinna ja Pärnu linna sihtnumbreid. 

Kui saadetud kirjal on pärast 1. oktoobrit vana sihtnumber, siis ei ole võimalik tagada selle õigeaegset jõudmist saajani.
Kui saadetud kirjal on pärast 1. oktoobrit vana sihtnumber, siis ei ole võimalik tagada selle õigeaegset jõudmist saajani. Foto: pexels

Tallinnas linnas muutuvad teatud sihtnumbrid Kesklinna, Põhja-Tallinna, Kristiine, Haabersti, Mustamäe, Lasnamäe, Pirita, Nõmme linnaosades, Pärnu linnas muutuvad sihtnumbrid osadel aadressidel, mis asuvad Kodara, Ristiku, Savi, Supeluse ja Villa tänavatel, edastas ettevõte. 

Ettevõte põhjendas vajadust muuta osaliselt sihtnumbreid sellega, et kui saadetised jaotuvad postiasutuste vahel sihtnumbrite alusel, siis võivad jõuavad kirjad ja pakid jõuda klientide jaoks kaugel asuvasse postkontorisse.

Oktoobris jõustuv muudatus tagab selle, et sihtnumbrid viiakse postkontorite paiknemisega kooskõlla ja edaspidi saavad kliendid kõigiks postitoimetusteks kasutada endale lähimat postkontorit.

Ettevõte lubab inimesi aegsasti muudatusest teavitada. Kui saadetud kirjal on pärast 1. oktoobrit vana sihtnumber, siis ei ole võimalik tagada selle õigeaegset jõudmist saajani. Kui saadetud pakil on pärast 1. oktoobrit vana sihtnumber, siis see väljastatakse endisest elukohajärgsest postkontorist, mis ei pruugi olla kliendile lähim.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes