14.04.2020 Teisipäev

Apollo Kino alustas popkorni ja muu kinosnäki kaasamüügiga

Apollo Kino ja Bolt Food alustasid esmaspäeval oma rakenduses popkorni ja muu kinosnäki müügiga, et pakkuda kinosõpradele võimalust muuta oma kodused filmiõhtud pisut kinolikumaks.

Valitud snäkimenüüs on esindatud soolane, magus ja maitsepopkorn, nachod, maiustused ning masinajoogid.
Valitud snäkimenüüs on esindatud soolane, magus ja maitsepopkorn, nachod, maiustused ning masinajoogid. Foto: Pixabay

See on hea võimalus hoida sidet meie kinosõpradega ja tuletada neile meelde seda tunnet, mida sai siiani vaid kinosaalis kogeda,” kommenteeris Apollo Kino Baltikumi tegevjuht Kadri Ärm, kelle sõnul igatsevad paljud kliendid Apollo Kino ehedat ja krõmpsuvat popkorni.

Apollo Kino erimenüü on tellitav Tallinna piires läbi Bolt Food rakenduse. Valitud snäkimenüüs on esindatud soolane, magus ja maitsepopkorn, nachod, maiustused ning masinajoogid.

Lisaks on võimalik Bolt Foodist tellida ka Apollo Kino ja SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi heategevusliku kampaania kinkepileteid, mille iga komplekti pealt toetatakse ühe euroga lähisuhte vägivalla lapsohvrite abistamist.

Oleme saanud klientidelt tagasisidet, et tuntakse puudust füüsilistest kino kinkepiletitest, mida oleks mugav lähedastele tähtpäeva või koolilõpetamise puhul kinkida eriolukorrast hoolimata,” põhjendas Ärm kinkepiletite müüki läbi Bolt Food rakenduse. “Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsioon on praeguses eriolukorras kutsunud üles tähelepanu pöörama koduvägivalla võimalikele ohvritele ja nende turvalisuse tagamisele, mistõttu soovib Apollo Kino sellele tundlikule teemale kriisi ajal tähelepanu pöörata,” selgitas Ärm heategevusliku kampaania tagamaid.

Heategevusliku kampaania kinkepiletid kehtivad üheksa kuud.

Apollo Kino snäkivaliku tellimusi saab Tallinna piires esitada tööpäevadel alates kell 16 ning nädalavahetustel alates kell 12. Viimased tellimused lähevad lukku kell 22. 

Eesti suurim kinokett Apollo Kino omab kinosid üle Eesti Tallinnas, Pärnus, Tartus, Narvas ja Saaremaal, mahutades 37 saaliga kinodesse 5600 filmihuvilist. 2019. aastal avas Apollo Kino esimesed kinod ka Lätis ja Leedus.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!