17.09.2018 Esmaspäev

Algas registreerimine Tartu ettevõtlusnädala üritustele

Möödunud nädalal algas registreerimine 1.-6. oktoobrini toimuva Tartu ettevõtlusnädala üritustele.

Nädala eesmärk on tõsta ühiskonna ettevõtlusteadlikkust, jagada ettevõtjatele uusi teadmisi ja vahendada kasulikke kogemusi. Selleaastase ettevõtlusnädala moto on „Samm sinu unistusteni!“. Ambitsioonikate ärimudelite rakendamise näpunäidete kõrval tutvustatakse kavalaid müügivõtteid ja rohkeid nupukaid lahendusi nii tootearenduses, ekspordis, müügis kui ka teistes valdkondades.

Tänavuse ettevõtlusnädala avakonverents kannab pealkirja „Ettevõtlus ja ärivaim“. Tulevikumajandusest, investeeringutest, värbamisest, ettevõtja isikust ja juhi kehakeelest räägivad Raul Eamets, Arno Kütt, Jevgeni Kabanov, Rein Lemberpuu, Kei Karlson, Rain Rannu ja Inga Lunge. Konverentsi modereerib Urmas Kõiv.

Nädala jooksul toimuvad konkursid, näitused, seminarid, õpitoad, konverentsid ja infopäevad, korraldatakse õppemänge ja külastatakse ettevõtteid. Tartu ettevõtlusnädala eesmärk on tutvustada ettevõtlust kui eluviisi, teadvustades ja tunnustades ettevõtja rolli linna arengus, julgustades inimesi tegelema ettevõtlusega, soodustades linna ja ettevõtete vahelist koostööd ning innustades ettevõtlust noorte seas.

Ettevõtlusnädala üritustele on oodatud kõik – kooliõpilastest juba tegutsevate ettevõtjateni. Nädalat koordineerib Tartu linnavalitsuse ettevõtluse osakond. Kõik ligi 80 Tartu ettevõtlusnädala üritust on osalejatele tasuta.

Ettevõtlusnädalat korraldatakse alates 2005. aastast. Iga aastaga on kasvanud nii pakutavate ürituste kui ka osalejate arv. Eelmisel aastal külastas Tartu ettevõtlusnädalat kokku ligi 3700 inimest, kellele pakuti üle 70 ettevõtlusteemalise ürituse.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!