18.04.2022 Esmaspäev

Töötukassa toob karjäärimessile kokku eri valdkondade tööandjad

Eesti Töötukassa töö- ja karjäärimess toob teisipäevast reedeni üle Eesti kokku eri valdkondade tööandjad, kes tutvustavad inimestele töötamisvõimalusi.

Tänavuse messi fookuses noored ja spetsiaalselt neile mõeldud tegevused.
Tänavuse messi fookuses noored ja spetsiaalselt neile mõeldud tegevused. Foto: Töötukassa

Tegemist on virtuaalmessiga, kus osalemine on tasuta ja osa võivad võtta kõik, kel vähegi huvi.  

Messi raames saab interneti vahendusel osaleda nii suuremal karjääriseminaril kui töötubades ning suhelda paljude tööandjatega ja tutvuda nende tööpakkumistega.

Üritus pole mõeldud mitte ainult tööotsijatele, vaid ka töötavatele inimestele, kes mõtlevad töökohta vahetada või koguni karjääripööret teha,

selgitas töötukassa teenusejuht Livia Laas.

Messil saab koos spetsialistiga harjutada ka töövestlustel osalemist ja kohal on ühe Eesti idufirma loodud tehisintellekt, mis salvestatud video põhjal annab inimesele tagasisidet, milliseid iseloomuomadusi ning emotsioone tema vestluse käigus tajuti ja milline on inimese sõnavara.  Tänavuse messi fookuses noored ja spetsiaalselt neile mõeldud tegevused. „Kui varem on noortele tehtud eraldi üritusi, siis sel korral on nad osa suurest messist,“ räägib töötukassa Livia Laas. 

Messi kolmas päev on kuulutatud hariduspäevaks, kus leiab rohkem töötube just haridusega seotud teemade kohta. Kohale tulevad ka erinevad koolid üle Eesti. Noored saavad selle raames uurida lähemalt, millised on edasised õppimisvõimalused ja kuidas kooli sisseastumisvestlusel endast hea mulje jätta.  

Rohkem infot saab aadressilt www.toomess.ee

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!