11.04.2018 Kolmapäev

Töötukassa sõlmis koostööleppe Kuressaare Haiglaga

9. aprillil allkirjastasid töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Kuressaare Haigla Sihtasutuse juhatuse liige Marje Nelis Kuressaares koostööleppe.

Kuressaare Haigla on töötukassale väga oluline partner, kelle juures pakutakse tööd ja väljaõppe võimalusi erinevatel ametikohtadel sotsiaalvaldkonnas, ütles töötukassa Saaremaa osakonna juhataja Ave Reimaa-Lepik.

Lisaks on Kuressaare Haigla üks piirkonna suuremaid tööandjaid, kes kasutab vabade töökohtade täitmiseks töötukassa abi ja vajadusel töötukassa teenuseid inimeste tööle võtmiseks, lisas ta.

Kuressaare Haigla vajab uusi töötajaid aastaringselt ning ta pakub nii täis- kui ka osalist tööaega ja vahetustega tööd järgmistele ametitele: erinevad arstid, füsioterapeudid, tegevusterapeudid, õed, hooldajad, vastuvõtu administraatorid, puhastusteenindajad, kokad, abikokad, toidujagajad ja nii edasi.

Kuressaare Haigla on töötukassa hinnangul näidanud end paindliku tööandjana ka vähenenud töövõimega inimeste värbamisel.

Koostöölepe Kuressaare Haigla Sihtasutusega on töötukassa jaoks 44. lepe. Koostöölepete sõlmimist alustas töötukassa 2012. aastal ja eesmärk on jõuda koostöölepeteni kõigi põhivaldkondade suurte ettevõtetega.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes