22.11.2018 Neljapäev

Töötukassa sõlmis Kohila Vineeriga koostööleppe

Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Kohila Vineer OÜ juhatuse liikmed Ruth Grünthal ja Andres Laht allkirjastasid 22. novembril koostööleppe.

Ettevõtte senine koostöö töötukassaga on olnud pikaajaline ja mitmekülgne. Töötukassa abiga on otsitud mitmeid spetsialiste, ettevõte on valmis pakkuma tööd osakoormusega ning vähenenud töövõimega inimestele, teatas töötukassa.

Kohila Vineer OÜ on üks Rapla maakonna suurimaid tööandjaid, kus töötab ligi 250 inimest. Ettevõtte põhitegevusala on kasespooni ja -vineeri tootmine ning tootearendus.

Koostöölepete sõlmimist alustas töötukassa 2012. aastal ja eesmärk on jõuda koostöölepeteni igas maakonnas töötukassa jaoks oluliste ettevõtetega.

Koostöölepingud on seejuures kasulikud mõlemale poolele: töötukassa toetab tööandjat sobiva tööjõu leidmisel ja selle ettevalmistamisel, samuti töökohtade kohendamisel vastavalt (eri)vajadustele. Ettevõte aitab aga töötukassa klientidel arendada tööalaseid oskusi.

22. novembril sõlmitud koostöölepe on töötukassale järjekorras juba 47.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!