15.01.2020 Kolmapäev

Eesti ihaldusväärseim tööandja on Elisa Eesti AS

Möödunud aasta novembri lõpust kuni aasta viimase päevani CV-Online Estonia läbiviidud iga-aastane TOP tööandja uuring selgitas, et Eesti kõige ihaldusväärsem tööandja on Elisa Eesti AS.

Vastajad said märkida, milline ettevõte on nende arvates nii üldarvestuses kui erinevates ärisektorites kõige ihaldusväärsem tööandja ja anda ka omapoolse põhjenduse. Kokku osales uuringus sel aastal 2359 inimest üle Eesti.

Kõige ihaldusväärseim tööandja on Elisa Eesti AS. Finantsvaldkonnas on enim eelistatud tööandja Swedbank AS, kaubanduse valdkonnas Coop Eesti Keskühistu, IT- ja telekommunikatsiooni valdkonnas taas Elisa Eesti AS, tootmise vallas Eesti Energia AS,teeninduse valdkonnas G4S Eesti AS ja logistika valdkonnas Tallink Grupp AS.

Tänavu soovisime mõista paremini, milliseid kriteeriume inimesed tööandja valikul enim hindavad, seetõttu palusime vastajatel põhjalikult kirjeldada, mis on nende jaoks oluline ihaldusväärseima tööandja valikul. Värbamises räägime üha enam tööandja brändingust ja tugevast väärtuspakkumisest ning meie soov CV-Online meeskonnaga on konsulteerida tööandjaid juba varajases värbamisprotsessis, kuidas muutuda tööotsija silmis atraktiivsemaks. Otsime koos vastuseid, mis on inimeste jaoks lisaks palgale veel oluline,”  kommenteeris uuringut CV-Online´i turundusjuht Maris Viires.

Kõige olulisemate kriteeriumitena top tööandja valikul tõid vastajad 19 valikukriteeriumi hulgast välja tähtsuse järjekorras seitse kõige olulisemat põhjust, milleks olid motiveeriv palk ja lisahüved, hea sisekliima ehk toredad kolleegid, paindlik töökorraldus, head arenguvõimalused, heade tulemuste märkamine ja tunnustamine ning töötajate tervise eest hoolitsemine.

Mitmed 2019. aasta mai parimate tööandjate hulka jõudnud ettevõtted olid jätkuvalt top viie hulgas, kuid esikoha vallutasid 2020. jaanuaris siiski mitmed uued.

Elisa Eesti personalijuht Kaija Teemägi sõnul on Elisas pikalt ja süsteemselt tegeldud uudsete tööviiside juurutamisega, mille osad on nii paindlik tööaeg kui ka areng läbi tööst õppimise. Ta lisas, et kui inimesed on tööl motiveeritud ja rõõmsad, loob see ka hea sisekliima ning et tunnustust väärivad kõik elisalased, sest tulemused sünnivad vaid koostöös.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes