TRK 1140x140 ee gif
22.08.2018 Kolmapäev

Baltika ei plaani tootmist Eestist lähiajal ära viia

Rõivatööstusfirma Baltika nõukogu, mis kogunes 21. augustil Soomes, ei otsustanud ettevõtte tootmist Eestist välja viia, samas pikendati ettevõtte juhi Meelis Milderi töölepingut veel kolmeks aastaks, teatas rahvusringhääling.

"Baltika ja meie klientide jaoks on kohalik tootmine osa meie kvaliteedimärgist. Me hindame kõrgelt meie tehaste tugevat kompetentsi ja näeme tulevikus võimalust suuremaks tootmise spetsialiseerumiseks, mis võimaldab tõsta nende konkurentsivõimet rahvusvahelisel hanketurul," ütles Milder ERR-ile.

Küsimusele, kas Baltika kaalub poode sulgeda, vastas Milder, et poodide portfelli ülevaatamine on Baltika jaoks järjepidev protsess, mida tehakse, lähtudes kaubanduses ja tarbijakäitumises toimuvatest arengutest, eesmärgiga suurendada jaeärist teenitavat kasumit. Samas märkis Milder, et ettevõte plaanib suurendada oma tegevust Soome turul.

21. augustil teatas ettevõte börsile nõukogu koosolekust ainult seda, et nõukogu pikendas ettevõtte juhi Meelis Milderi lepingut järgmiseks kolmeaastaseks ametiajaks. Seega jätkab juhatus kaheliikmelisena, kuhu kuulub veel Maigi Pärnik-Pernik.

Toetajad

Suno 365 logo 10  

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes