03.07.2017 Esmaspäev

Kodumaine kuludokumentide haldamise lahendus tsekk.ee toetab ka Uberi ja Taxify tšekke

Kui seni põhjustasid Uberi ja Taxify e-maili teel saadud kviitungid paljudele raamatupidajatele suurel hulgal lisatööd ja peavalu, siis alates nüüdsest võimaldab kodumaine kuludokumentide haldussüsteem tsekk.ee neid automaatselt digiteerida, neist e-arveid koostada ning automaatselt kõikidesse Eestis laiemalt levinud raamatupidamistarkvaradesse saata. Selleks piisab vaid kviitungi edastamisest ettevõtte unikaalsele e-mailiaadressile ning hiljemalt
järgmiseks tööpäevaks jõuab kviitung e-arvena raamatupidamissüsteemi.

“Jagamismajandus on üha enam Eestis pead tõstmas ning kui seni on Eesti raamatupidajad kõiki jagamismajanduse kviitungeid pidanud käsitsi töötlema, siis nüüd tuleb tsekk.ee<http://tsekk.ee/> neile appi, muutes protsessi peaaegu automaatseks. Piisab vaid e-maili teel saadud kviitungi edasisaatmisest ja kulu jõuab hüvitamiseks otse raamatupidamissüsteemi,” ütles Martin Sookael, W. Finance OÜ (tsekk.ee<http://tsekk.ee/>) juhatuse esimees.

Veel mõni aasta tagasi ei peetud Uberi tšekke piisavaks, et neid raamatupidamises kuludokumentidena kasutada. Õnneks tänaseks päevaks leiab Maksu- ja Tolliamet, et “Uberi sõidujagamisteenuse platvormi väljastatud sõidukokkuvõte on aksepteeritav, sest teenusepakkuja (autojuht) on sõlminud platvormi kasutamiseks end identifitseerides lepingu ning tema tehtud sõidud on isikustatult ja tagantjärele kontrollitavad”.

Tsekk.ee on käesoleva aasta märtsis Eestis avatud kuludokumentide hõlpsat haldust võimaldav lahendus, mis on integreeritud kõikide Eestis laiemalt levinud raamatupidamistarkvaradega. Samuti võimaldab tsekk.ee<http://tsekk.ee/> edastada kuludokumente e-maili teel, misjärel jõuavad need peale digiteerimist otse raamatupidamistarkvaradesse. Lisaks selle pakub tsekk.ee<http://tsekk.ee/> võimalust väljastada aruandeid ka
PDF, Exceli ja koondatud e-arve kujul.

Lisaks Eestile on tsekk.ee<http://tsekk.ee/> teenus kättesaadav ka Lätis.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes