18.11.2022 Reede

Populaarseimad E-smaspäeva tooted olid Lego ehituskomplektid

Kaup24 e-poes püstitati sel esmaspäeval uus E-smaspäeva müügirekord, ületades viimatise kampaania tulemust ligi 10 protsendi võrra.

Lego komplektid olid E-smaspäeva populaarseim müügiartikkel.
Lego komplektid olid E-smaspäeva populaarseim müügiartikkel. Foto: pixabay

"2020. aastal toimunud Must Reede on siiani meie ajaloo kõige kõrgema müügiga päev. Nüüd asus teisele kohale 14. novembril toimunud E-smaspäev. Tavapärastega võrreldes oli müük sel päeval ligi kaks korda kõrgem," kommenteeris Kaup24 e-poe kommunikatsioonijuht Kristiina Vahesalu pressiteates.

Koguni kolmandik kõigist E-smaspäeva ostudest olid Vahesalu sõnul suure tõenäosusega jõulukingitused. "On suur rõõm näha, et ostjad kasutasid seda võimalust, et valmistada end ette juba varakult ette eelseisvateks pühadeks," lisas ta.

Kõige populaarsemad E-smaspäeva tooted olid Lego ehituskomplektid, õpetlikud mänguasjad ja erinevad joonistamistooted. Samuti kuulusid meeste ja naiste parfüümid kõige nõutumate toodete hulka. Hästi osteti ka elektroonikaseadmeid – kõrvaklappe, elektroonilisi hambaharju, nutitelefone. 

Me ei kahtle, et näeme uut kingituste ostmise lainet väga varsti - novembri lõpus, aasta suurima ostupäeva Musta Reede ajal,

prognoosis Vahesalu. 

Lisaks oli sel korral väga edukas ka vallaliste päev ehk 11. november, mil Kaup24 e-poe müük oli ligi 88 protsenti suurem, kui tavalistel novembrikuu päevadel. Sarnast kasvu märgati ka teistes Baltikumi PHH Groupi poodides. "Vallaliste päev müügipühana kogub aina enam tuntust ja on alust väita, et järgmisel aastal näeme taas kõrgemaid müüke, kui sel korral," usub Vahesalu.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!