03.04.2019 Kolmapäev

IKEA tuleb e-poega Eesti turule ja rajab Tallinna väljastuspunkti

Kodusisustushiid IKEA plaanib sel sügisel Eestis avada e-poe ning rajada Tallinna väljastuspunkti koos näidistesaaliga, firma palkab Eesti meeskonda 30 kuni 40 inimest.

Ühtlasi saab Eestist esimene riik, kuhu IKEA siseneb esmalt digitaalselt ja avab enne füüsilise poe olemasolu e-poe, teatas firma.

IKEA Baltikumi müügijuht Johannes R. Jóhannesson ütles pressiteate vahendusel, et see samm sai tehtud sooviga tuua IKEA kiiremini Eesti inimesteni, kuna Riia IKEA poodi külastab märkimisväärne hulk kliente Eestist.

IKEA väljastuspunkt koos näidistesaaliga rajatakse Tallinnasse aadressile Peterburi tee 66. Hoone koguala on 6000 ruutmeetrit, millest 1500 ruutmeetrit on mõeldud väljapanekusaaliks ja planeerimise alaks.

Jóhannessoni sõnul saab väljapanekusaalis tutvuda ligikaudu 3000 tootega ning saada konsultatsioone, ligikaudu 200 populaarsemat toodet on poes kohe ka müügil. E-poes on müügil ligikaudu 8000 toodet.

IKEA teatel otsib firma Eesti meeskonda tööle 30-40 inimest – juhti, meeskondade juhte, müügi-, logistika- ja klienditeenindusspetsialiste.

IKEA on Balti riikides avanud seni kaks poodi, neist ühe Vilniuses ja ühe Riias ning lisaks kaks kauba väljastuspunkti Leedus. Ülemaailmselt tegutseb IKEA 50 riigis, kus on avatud üle 400 poe.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes