04.08.2022 Neljapäev

Ikea avab Tallinna poe juba augustis

Rootsi mööblifirma Ikea avab 25. augustil oma esimese poe Eestis; 30 000 ruutmeetri suurune pood asub Tallinna lähistel Kurnas ning seal on kohe kaasa ostmiseks ligi 9000 kodusisustustoodet.

Ikea Tallinna poes on ka lahendusi, mis on ettevõtte sõnul terves Baltikumis unikaalsed.
Ikea Tallinna poes on ka lahendusi, mis on ettevõtte sõnul terves Baltikumis unikaalsed. Foto: pixabay

Lisaks avatakse Kurnas pea 400-kohaline Rootsi restoran, kus pakutakse nii hommiku-, lõuna- kui õhtusööki ning maailmakuulsaid lihapalle, teatas Ikea.

"Ikea Tallinna poe rajamisel võtsime arvesse nii enda laialdasi teadmisi koduse elu kohta kui ka Eesti elanike vajadusi. Viimaste väljaselgitamiseks viisime läbi mitmed uuringuid ja küsitlusi. Seetõttu usume, et Ikea külastajad leiavad poest nii inspiratsiooni, praktilisi lahendusi kui ka taskukohaseid sisustustooteid, mis muudavad nende koduse elu veelgi paremaks," ütles Ikea Baltikumi müügijuht Ian Strickland. 

Ikea Tallinna poes on ka lahendusi, mis on ettevõtte sõnul terves Baltikumis unikaalsed. Näiteks klaasist rohemaja, kus müüakse taimi, välimööblit ja hooajalisi sisustuskaupu, ning iseteeninduskassad. 

Ikea pood saab olema avatud esmaspäevast pühapäevani kell 10.00–20.00. Tallinna tellimis- ja väljastuspunkt Peterburi teel jääb avatuks kuni Tallinna poe avamiseni.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!