Korteriuhistu 930x140 ee gif

 

14.07.2017 Reede

Euromoney nimetas SEB neljandat korda Eesti parimaks pangaks

Maailma juhtiv majandusajakiri Euromoney nimetas 2017. aasta Eesti parimaks pangaks SEB. Sama tunnustuse osaliseks sai SEB ka Lätis.

SEB üheks peamiseks tugevuseks on innovatsiooni väärtustamine. Lisaks juba varasematele lahendustele, nagu Digikassa ja töötajate innovatsioonitöötoad, on SEB sel aastal välja toonud üle kümne uue arenduse. Näiteks on uuendatud mobiilirakendust ning loodud keskkond kaugnõustamiseks ja kontode avamiseks videokõnede teel. Lisaks avati kevadel ettevõtete ja Eesti majanduse kasvu kiirendamiseks SEB Innovatsioonikeskus.

„SEB on alati pühendunud klientidele parimate lahenduste pakkumisele. Peame siinkohal oluliseks innovatsiooni ning oleme seeläbi olnud tunnistajaks uuenduste positiivsele mõjule nii klientidele kui ka pangale. On rõõm näha, et meie tegevust tunnustatakse juba neljandat korda nii kõrgetasemelise auhinnaga,“ ütles SEB Eesti juhatuse esimees Allan Parik.

Lisaks Eestile tunnistas Euromoney SEB parimaks pangaks ka Lätis.

Finantsteenuste valdkonna üheks tähtsaimaks auhinnaks kujunenud Euromoney „Awards for Excellence“ anti käesoleval aastal välja 26. korda. Auhindade väljaandmisel võrdleb Euromoney pankade majandustulemusi, kasvunumbreid ja viimase 12 kuu arendustegevusi, mille põhjal valitakse klientidele parima kvaliteediga teenust pakkuv pank.

Euromoney „Awards for Excellence“ 2017 konkursi parimad tehti teatavaks 7. juulil toimunud auhinnagalal, kus maailma parimaks pangaks valiti sel korral HSBC.

Toetajad

Suno 365 logo 10  

gif Company 930x140 ee

 

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes