15.03.2019 Reede

Arvestusala uurimistööde konkurss ootab üliõpilastöid

Tänavu toimub kaheksandat aastat arvestusalaste uurimistööde konkurss, millele saavad arvestusalal kõrgharidust omandavad tudengid esitada oma lõputöö, et teistega mõõtu võtta.

2018/2019. õppeaastal valminud akadeemiline uurimustöö tuleb esitada eesti või inglise keeles hiljemalt tänavu 20. juunil aadressil www.erk.ee, et konkureerida osale 2700 euro suurusest auhinnafondist.

Konkurssi korraldavad rahandusministeerium, Eesti Raamatupidajate Kogu, Audiitorkogu ja Eesti Siseaudiitorite Ühing.

„Rahandusministeerium kutsub kõiki arvestusala tudengeid konkursil osalema,“ ütles rahandusministeeriumi ettevõtluse ja arvestuspoliitika osakonna nõunik Mirjam Suurekivi. „Ootame väga teie uudseid lähenemisi ja praktilisi ettepanekuid erinevate arvestusalaste probleemide lahendamisel. Samuti on väga oodatud huvitavad vaatenurgad teoreetilistele küsimustele.“

Kuna isiklik kogemus on alati jagamist väärt kogemus, siis inspireerituna eelmise aasta parima finantsarvestust käsitleva magistritöö võitja Kadri Lenki antud intervjuust toome välja viis põhilist põhjust, miks tema arvates arvestusalaste uurimistööde konkursil mitte osaleda:

  • Tunnustus. Mu juhendaja ütles niigi, et olin tubli. Milleks siis veel Audiitorkogu, rahandusministeeriumi, Eesti Raamatupidajate Kogu ja Siseaudiitorite Ühingu tunnustus? Tänan, ei.
  • Saad anda oma panuse arvestusala arengusse. Tahtsin magistritöö lihtsalt valmis saada, et see siis riiulisse seisma jätta. Nüüd aga on minu töö kõigile näha ning mõelda vaid, et keegi võiks seda lugeda ning praktilisi ja kasulikke mõtteid saada!
  • Võimalus ise areneda. Auhinna vastuvõtmiseks pidin Eesti Raamatupidajate Kogu sügiskonverentsile kohale minema, kus kuulsin huvitavaid ettekandeid ning sain tuttavaks teiste arvestusala professionaalidega. Õudus kuubis!
  • Võimalus võita rahaline auhind. See veel puudus... Kontod niigi täis juba!

Konkursile töö esitamine on väga lihtne. Konkursil osalemiseks tuli täita vaid lihtne veebivorm, töö manusena kaasa panna ja oligi tehtud. Kuna nägin töö kirjutamisega niigi päris palju vaeva, siis milleks end veel lisakohustustega vaevata?

Kogu info konkursi kohta on leitav Eesti Raamatupidajate Kogu kodulehelt aadressil www.erk.ee.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!
right banner 2024 est konference
430824810 430800019636154 7356040320163199917 n255