05.08.2020 Kolmapäev

Aita kaasa Euroopa Liidu sisese investeerimiskeskkonna parandamisele

Mais 2020 kuulutas Euroopa Komisjon välja avalikud konsultatsioonid, s.h. ka erasektori ja ühiskondlike organisatsioonidega, tuleviku Euroopa Liidu sisese investeerimiskeskkonna parandamiseks. Eesti ettevõtluse rahvusvahelistumise kontekstis on Eesti ettevõtete võrdne kohtlemine teistes EL liikmesriikides üha suurema olulisusega, sellepärast kutsub kaubandus-tööstuskoda Eesti ettevõtteid üles oma arvamust avaldama.

Arvesse võtab Komisjon ainult veebis täidetud küsimustiku vastuseid.
Arvesse võtab Komisjon ainult veebis täidetud küsimustiku vastuseid. Foto: pexels

Vastuseid oodatakse Euroopa füüsilistelt või juriidilistelt isikutelt, kes teevad investeeringuid muu ELi liikmesriigi territooriumil, ettevõtjate ühendustelt ja kodanikuühiskonna esindajatelt. Samuti kutsutakse avalikus konsultatsioonis osalema liikmesriikide ametiasutusi.

Oma arvamuse avaldamiseks on veebipõhine küsimustik ja lühike juhend  leitavad  siit:  https://ec.europa.eu/info/law/better-regulation/have-your-say/initiatives/12403-Investment-protection-and-facilitation-framework/public-consultation  

Lehekülje ülaosas saab valida endale vastamiseks sobiva keele kõikidest Euroopa Liidu ametlikest keeltest.  

Küsimustiku lingile edasi klikkides tuleb ennast ka identifitseerida, see on võimalik mugavalt  Eesti ID-kaarti kasutades. Komisjoni poolt lisatud selgitused isikuandmete kaitse kohta toovad välja, et  küsitlusele vastaja saab ise valida, kas koos vastustega avalikustatakse tema konkreetsed andmed või ainult üldised (vastaja tüüp ja vastaja riik).

Arvesse võtab Komisjon ainult veebis täidetud küsimustiku vastuseid.

Veebipõhisele küsitlusele vastamise tähtaeg on 8.september 2020.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!