28.07.2022 Neljapäev

Kontsade klobin kontorisse tagasi!?

Suve lõpuga tekib nii mõnelgi tööandjal dilemma, kuidas minna edasi senise töökorraldusega. Teadupärast pani koroonakriis paljud tööandjad sundolukorda, kus töö jätkumiseks tuli lubada teha tööülesandeid ka väljaspool tööruume. Vaatamata sellele, et viirus pigem jääb meie juurde pikemaks ajaks, on nii mõnelgi juhul tööandjad sellel sügisel tõsisema dilemma ees, kuidas jätkata töö tegemist: kontoris või kodukontoris.
Siim Tammer, Finantsinspektsiooni juhatuse liige
Siim Tammer, Finantsinspektsiooni juhatuse liige Foto: RUP

Kui üldse on paslik rääkida viiruse positiivsetest mõjudest, siis üheks selliseks on kindlasti tööturu trendide kardinaalne muutmine. Suhteliselt päeva pealt pidid paljud tööandjad korraldama enda töö ümber, laskma töötajad n-ö vabamasse töövormi, ehk koju, maakoju või suisa mõnda teise riiki. Määravaks sai, et töö oleks korrektselt ja tähtaegselt tehtud ning töötajad kättesaadavad. Tänaseks oleme aga seal, et pigem suurema osa töötajate rõõm paindlikust tööajast on uuesti hindamisel ja...

Juurdepääs käesolevale materjalile on majandusajakirja Raamatupidamisuudised tellijatel.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!