21.12.2020 Esmaspäev

Uuenud reisihoiatus Ühendkuningriigi kohta

Reisihoiatus: seoses koroonaviiruse uue tüve levikuga Suurbritannias soovitab välisministeerium tungivalt vältida reisimist Suurbritanniasse. Suurbritanniasse reisimisel tuleb kindlasti arvestada täiendavate võimalike piirangutega sealt naasmisel või teistesse riikidesse saabumisel, samuti reisil tekkida võivate ettenägematute tõrgetega.

Koroonaviiruse uue tüve leviku tõttu Suurbritannias on seal alates 20. detsembrist kasutusele võetud täiendavad piirangud.
Koroonaviiruse uue tüve leviku tõttu Suurbritannias on seal alates 20. detsembrist kasutusele võetud täiendavad piirangud. Foto: pixabay

Eesti valitsus otsustas eile, 20. detsembril peatada Eesti ja Ühendkuningriigi vahelise lennuliikluse alates eile südaööst kuni käesoleva aasta lõpuni. Piirang lennureisijate veole on ajutine ja valitsus vaatab selle üle, kui koroonaviiruse uue tüve kohta on saadud rohkem infot. Täpsemat informatsiooni lennuliikluse piirangu kohta jagab majandus- ja kommunikatsiooniministeerium.

Välisministeeriumi teabe kohaselt on mitmed riigid katkestamas või kaalumas reisijateveo otseühenduste katkestamist Suurbritanniaga. Lisaks on riigid kaalumas täiendavaid isolatsioonimeetmeid Suurbritanniast saabuvatele reisijatele.

Koroonaviiruse uue tüve leviku tõttu Suurbritannias on seal alates 20. detsembrist kasutusele võetud täiendavad piirangud.

Jõus on ka üldine soovitus tulenevalt koroonaviiruse jätkuvast laialdasest levikust hoiduda vältimatu vajaduseta igasugusest rahvusvahelisest reisimisest. 

Lisainfo viiruse levikust teistes riikides on leitav välisministeeriumi kodulehel 

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!
right banner 2024 est konference
430824810 430800019636154 7356040320163199917 n255