04.02.2016 Neljapäev

Tallinnas töötab kolmapäeviti korteriühistute infopunkt

Tallinna linnavalitsuse teenindussaalis (Vabaduse väljak 7) on kolmapäeviti taas avatud korteriühistute infopunkt, kus korteriühistute esindajaid ja korteriomanikke nõustavad tasuta korteriühistute liidu juristid.

Korteriühistute esindajad ja korteriomanikud saavad kolmapäeviti Tallinna linnavalitsuse teenindussaalis juristidelt nõu
Korteriühistute esindajad ja korteriomanikud saavad kolmapäeviti Tallinna linnavalitsuse teenindussaalis juristidelt nõu Foto: PM

Infopunkt töötab kolmapäeviti 3. veebruarist 15. juunini ning 3. augustist 21. detsembrini, kella 9–12 ja 13– 17, teatas ajaleht Pealinn.

Eelmisel aastal nõustati korteriühistute infopunktis kokku 1190 inimest.

"Arvestades, et teenust osutati vaid kolmapäeviti, on see linnavalitsuse ja korteriühistute liidu koostöös toimiv infopunkt ilmselgelt oluline ja vajalik," ütles abilinnapea Eha Võrk lehele. "Infopunkt on aidanud linnaelanikel lahendada hulgaliselt  kortermajades elamisega seotud probleeme."

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!