26.03.2020 Neljapäev

Omniva: pakimahud kasvavad suuremaks, kui need on jõuluajal

Omniva pakiäri juhi Andre Veskimeistri sõnul toob kaubanduskeskuste sulgemine endaga tõenäoliselt kaasa hüppelise pakimahu kasvu, mis võib ületada isegi jõuluaega.

Paki saatmisel palub Omniva jätkuvalt olla hoolas saadetiste pakendamisel.
Paki saatmisel palub Omniva jätkuvalt olla hoolas saadetiste pakendamisel. Foto: Pixabay

"Võime üsna kindlalt väita, et meile on saabumas teised jõulud. Leedus, kus kaubanduskeskused suleti juba mõni aeg tagasi, kasvasid meie pakimahud 70 protsenti suuremaks kui möödunud aastal samal ajal ning 15 protsenti suuremaks kui viimaste jõulude ajal," ütles Veskimeister pressiteate vahendusel.

Eestis on ilma selletagi viimase nädala jooksul pakimaht kasvanud kolmandiku võrra ning siseriiklike pakkide maht on rekordiline," lisas ta. 

Kuna paljud kaupmehed on Veskimeistri sõnul oma äritegevuse vastutustundlikult e-kanalitesse suunanud, tähendab see ebatavaliselt suurt koormust pakivõrgule.

Suure pakimahuga toimetulemiseks rakendame jõuluajale sarnaseid meetmeid – see tähendab, et täidame pakiautomaate mitu korda päevas, palume klientidel pakile esimesel võimalusel järgi tulla ning vajaduse korral suuname paki täis automaadist lähedal olevasse vabasse automaati," selgitas Veskimeister.

Veskimeistri sõnul viiakse enamik pakid olenemata suurest koormusest kohale siiski järgmiseks päevaks.

"Hetkel jõuab ligikaudu 85 protsenti siseriiklikest pakkidest kohale järgmiseks päevaks, ülejäänud ülejärgmiseks. Palume ka oma klientide abi, et kõik tuleksid oma pakiautomaati saabunud pakile kiiresti järgi. Nii saame ka teiste inimeste olulised pakid kiiresti kohale toimetada," toonitas ta. 

Eriolukorras on Omniva muutmas mitmeid tegevusi selleks, et suurt pakimahtu võimalikult sujuvalt teenindada – kõikide teenusemuudatuste osas tasub jälgida operatiivselt uuenevat infot ettevõtte kodulehel. Paki saatmisel palub Omniva jätkuvalt olla hoolas saadetiste pakendamisel, sest pakiautomaadi puhul ei saa ettevõtte ise veenduda pakendi korrektsus.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes