19.06.2023 Esmaspäev

Elmar Vaher töötab Omnivas

Kelmuse kahtlustuse saanud endine politseijuht Elmar Vaher töötab riiklikus postifirmas Omniva konsultandina, kirjutab Postimees.

Elmar Vaher, Omniva konsultant
Elmar Vaher, Omniva konsultant Foto: vikipeedia

Omniva juhatuse esimees Mart Mägi ütles ajalehele kirjalikult saadetud selgituses, et Elmar Vaher konsulteerib oma pikast kogemusest lähtuvalt Omnivat neli kuud juunist septembri lõpuni kahel teemal.

Ta analüüsib riiklike ja kohalike omavalitsuste poolt pakutavaid teenuseid, et selgitada välja, milliseid neist oleks võimalik tulevikus korraldada Omniva postkontorite kaudu,

ütles Mägi.

"Vaher analüüsib ka Omniva autopargi kasutusvõimalusi kandevälisel ajal. Väärtustame Elmar Vaheri pikaajalist juhtimise- ja koostöökogemust erinevate organisatsioonidega ning loodame tema abiga jõuda Omniva jaoks vajalike lahendusteni," märkis Mägi.

Mägi sõnul soovib Omniva välja töötada lahenduse, et meie üle Eesti paiknevates postkontorites saaks posti- ja pakiteenuste kõrval osutada ka teisi avalikke teenuseid.

"Saame nii tulla teenustega inimestele lähemale ja kasutada üha vähem kohapeal teenuste osutamiseks vaja minevat kontorite tööaega mitmekülgsemalt. Teiseks, soovime meie ligi 650 autot kasutada majanduslikult otstarbekamalt. Need lahendused aitavad kaasa paremate teenuste osutamisele ning riigiettevõtte vara majanduslikult optimaalsele kasutamisele," lausus Mägi.

Vaher sai vahetult enne oma ametiaja lõppu politsei peadirektorina kuriteokahtlustuse, et aitas kaasa kelmusele, millega Eerik Heldna sai politseipensioni.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!