22.03.2016 Teisipäev

Lennujaam soovitab Brüsselisse lendajatel kontakteeruda lennufirmadega

Tallinna lennujaam soovitab kõigil reisijatel, kelle oli kavas Brüsselisse lennata, võtta ühendust lendu teostama pidanud lennufirmadega.

Brüsseli lennujaam on lendudele suletud ja käib evakueerimine
Brüsseli lennujaam on lendudele suletud ja käib evakueerimine Foto: Reuters

Praegu on Brüsseli lennujaam suletud ja inimesed, kes näiteks pidid ümberistumisega Brüsselisse lendamas, peaksid ühendust võtma oma lennufirmadega, et saada täpsemat informatsiooni, ütles Tallinna lennujaama kommunikatsioonijuht Priit Koff BNS-ile.
Otselende Brüsselisse pakub Tallinnast vaid Nordica kaubamärki kasutav riiklik lennufirma Nordic Aviation Group AS.

Belgia pealinna Brüsseli Zaventemi lennujaamas toimus teisipäeva hommikul kaks plahvatust. Kinnitamata andmeil on surma saanud 13 inimest ja vigastada 35. Belgia politsei on varasemalt kinnitanud ühe inimese hukkumist.

Belgia meedia teatel käib lennujaama evakueerimine, lennujaam on lendudele suletud ja lennujaama linnaga ühendav metrooliiklus on peatatud.

Siseministeeriumi pressiesindaja teatel otsustasid siseminister Hanno Pevkur ning politsei- ja piirivalveameti peadirektor Elmar Vaher teisipäeval Brüsseli lennujaamas ja metroos aset leidnud plahvatuste tõttu võtta kohe tugevdatud kontrolli alla Tallinna Lennujaama ja Vanasadama. Samuti võetakse teravdatud tähelepanu alla bussi- ja raudteejaam.

Tallinna Lennujaama ja Vanasadamasse saadetakse korda pidama relvastatud kiirreageerijad ja teenistuskoerad. Samuti on suurendatud patrullide väljapanekut Tallinna kesklinnas.

"Meie ülesanne on Euroopas ühiselt seista vastu igasugusele terrorismile. Oleme vajadusel valmis Belgiale andma abi nende kuritegude avastamiseks," ütles Pevkur.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!
right banner 2024 est konference
430824810 430800019636154 7356040320163199917 n255