26.02.2021 Reede

Koroonaviiruse edasine levik võib sõidueksamite järjekordi pikendada

Viimastel päevadel on sagenenud paljude eksamineerijate haigestumine ja kohustuslikku eneseisolatsiooni jäämine, mistõttu on suur oht eksamineerimise teenuse katkemisele. 

Sõidueksamid, mis on juba edasi lükatud, võetakse vastu esimesel võimalusel.
Sõidueksamid, mis on juba edasi lükatud, võetakse vastu esimesel võimalusel. Foto: pixabay

Arvestades üleriiklikku kõrget haigestumise numbrite kasvu, otsustas transpordiamet märtsi kuuks planeeritud B-kategooria sõidueksamite mahtu mitte suurendada ja vastu võtta vaid juba registreeritud eksamid. Rasketehnika sõidueksamitega jätkatakse plaani kohaselt, kuna need on otseselt seotud nii inimeste tööhõive kui riigikaitsega. Kui haigestumise trend sarnaselt jätkub, rakendatakse samasid põhimõtteid ka aprillis.

Antud olukord võib kaasa tuua edasise sõidueksamite järjekorra pikenemise, kuid kasutusele võetavad meetmed on eeskätt eksamineerijate ja eksaminandide enda tervise huvides ning viiruse levimise piiramiseks. Palume siinkohal kõigi mõistvat suhtumist,

selgitas transpordiameti eksamiosakonna juhataja Tarmo Vanamõisa.   

Sõidueksamid, mis on juba edasi lükatud, võetakse vastu esimesel võimalusel. Eksamikeskus teavitab kõiki eksamile registreerunuid võimalikest muudatusest. Kui informatsiooni eksami edasilükkamisest ei ole registreerunule tulnud, siis sõidueksam toimub ja kliendil omapoolselt kontakteeruda ei ole vaja. Haigustunnustega või lähikontaktsena palume eksam edasi lükata ning sellest eksamikeskusele esimesel võimalusel teada anda aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..">. 

Seoses COVID-19 laialdase levikuga palub transpordiamet kõigil oma klientidel võimalusel eelistada e-teenindust. Klienditeenindusbüroodesse tulles tuleb kindlasti kanda maski, desinfitseerida käed ning hoida ohutut kaugust. Haigena või haigustunnustega palutakse bürood mitte külastada. 

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes