13.07.2022 Kolmapäev

Bolt alustab üleriiklikku ohutuskampaaniat

Sel nädalal alustab Bolt kergliikuritele suunatud ohutuskampaaniat "Ole linnatänavate kangelane ehk ohutus ennekõike!".

Kampaania rõhutab, et kergliikuritega liigeldes on kohustuslik kinni pidada kõikidest liiklusreeglitest.
Kampaania rõhutab, et kergliikuritega liigeldes on kohustuslik kinni pidada kõikidest liiklusreeglitest. Foto: pixabay

Kampaania eesmärk on juhtida tähelepanu vastutustundlikule liiklemisele ning kutsuda kergliikuritega sõitmisel üles järgima kõiki liiklusreegleid ja ohutusjuhiseid.

Kampaania rõhutab, et kergliikuritega liigeldes on kohustuslik kinni pidada kõikidest liiklusreeglitest ning sõitma peab vastutustundlikult ja teiste liiklejatega arvestades.

Suvekuud on kõige populaarsem aeg kergliikuritega liiklemiseks. Tahame nende kasutajatele meelde tuletada, et tõukerattasõiduga kaasneb ka väga suur vastutus. Kui tahame linnatänavatel käituda nagu tõelised kangelased, peame arvestama nii enda kui ka kaasliiklejate ohutusega,

ütles Bolti tõukerataste Baltikumi suunajuht Eimantas Balta.

"Kampaania käigus tuletame meelde peamised ja väga lihtsad reeglid tõukeratastega sõitmiseks: nendega võib sõita ainult üksi, kaine peaga ning järgides kõiki liiklusreegleid. Sõidu lõppedes tuleb tõukeratas parkida korrektselt, et see ei häiriks teisi kaasliiklejaid," lisas Balta.

Kampaania sõnum on eksponeeritud välimeedias, veebis, sealhulgas sotsiaalmeediakanalites ning kampaania kestab kuni augustikuu keskpaigani.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!