21.11.2023 Teisipäev

Töötukassa avab vastuvõtu koolituskaardi koostööpartneriks saada soovivatele koolitajatele

Eesti Töötukassa uuendab koolituskaardi koostöö põhimõtteid ja avas eile, 20.11.2023 avalduste vastuvõtu koolituskaardi koostööpartneriks saada soovivatele koolitajatele.

Eesti Töötukassa uuendab koolituskaardi koostöö põhimõtteid.
Eesti Töötukassa uuendab koolituskaardi koostöö põhimõtteid. Foto: töötukassa

Ka olemasolevatel partneritel, kes soovivad uutel tingimustel koostööd jätkata, tuleb esitada uus avaldus.

2024. aastal hakkab kehtima uus VV määrus „Tööhõiveprogramm 2024-2029“, mis toob kaasa mitmeid muudatusi tööturukoolituse korralduses. „Töötukassa rahastab edaspidi eelkõige koolitusi, mille käigus omandatakse oskused, mida on tööturul vaja praegu ja tulevikus. Koolituste valikul lähtusime eelkõige OSKA tööjõuvajaduse uuringutest, riigi strateegilistest ja valdkondlikest arengukavadest ning tööjõuvajadusega seotud statistikast,“ sõnas töötukassa juhatuse liige Reelika Leetmaa. Rahastatavate koolituste loetelu valmis töötukassa, Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi ning haridus- ja teadusministeeriumi koostöös ning sellega saab tutvuda SIIN.

Töötukassa toel saavad õppida ka töötavad inimesed. Seetõttu oodatakse eriti partneriks neid asutusi, kes korraldavad koolitusi ka töövälisel ajal ja erinevates Eesti piirkondades. Samuti oodatakse partneriks koolitajaid, kes pakuvad  eesti keele tasemeeksamiteks ettevalmistavaid koolitusi ja kelle lektorid ning õppekavad on saanud keeleameti heakskiidu.

Partneriks saamisel tuleb koolitajal tutvuda koostöötingimustega ning nõustumise korral esitada avaldus. Kvalifitseerimise kohta saate täpsemalt lugeda SIIN.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!
right banner 2024 est konference
430824810 430800019636154 7356040320163199917 n255