21.01.2022 Reede

Pisitööde vahendaja: kõrged energiaarved toovad inimesi tööampse tegema

Pisitööde vahendamise mobiilirakendust pakkuv Handies Solutions OÜ teatel on suurte elektriarvete valguses inimesed hakanud järjest enam otsima võimalusi sissetuleku suurendamiseks tööampsude näol.

Teenuseid võib leida erinevatest valdkondadest, alustades elektritöödest, torutöödest, koristustöödest, transpordist, kuni ilu- ja teiste mugavusteenusteni välja.
Teenuseid võib leida erinevatest valdkondadest, alustades elektritöödest, torutöödest, koristustöödest, transpordist, kuni ilu- ja teiste mugavusteenusteni välja. Foto: pixabay

Handiese tegevjuhi Tavi Maastiku sõnul liitutakse ettevõtte platvormile erinevatel põhjustel, kuid viimasel ajal on näha trendi, et otsitakse täiendavaid sissetulekuallikaid järsku suurenenud elukalliduse, eeskätt elektrihindade tõusu pärast.

Tema sõnul on platvormil eriti kasvanud nende inimest arv, kes soovivad teha ühe või kaks tööampsu nädalas oma põhitegevuste kõrvalt.

Arvestades, et keskmine töö maksab üle 100 euro, on see väga lihtne ja kiire võimalus teenida kuus juurde üle 500 euro,

märkis Maastik.

Ettevõtte ärimudel põhineb jagamismajandusel. Handies Solutions OÜ viib kokku kliendi, kellel on tegemist vajav pisitöö, ning tegija, kes on valmis seda tööd tegema. Teenuseid võib leida erinevatest valdkondadest, alustades elektritöödest, torutöödest, koristustöödest, transpordist, kuni ilu- ja teiste mugavusteenusteni välja.  

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!