29.04.2016 Reede

MTÜ innustab pikaaegseid töötuid tööturule naasma

MTÜ Johannes Mihkelsoni Keskus eestvõttel käivitub Tartu tööjõuregioonis projekt „Töö tänab tegijat“, kus 12 kuud või kauem tööturult eemal olnud inimesi innustatakse jõudma sobivale tööle.

Projektiga on liitunud ka töötukassa ja mitmed tööandjad
Projektiga on liitunud ka töötukassa ja mitmed tööandjad Foto: PM

Euroopa Sotsiaalfond andis juba seitsmendat korda Johannes Mihkelsoni Keskusele toetust tööhõiveprobleemide lahendamiseks, projekti eelarve on 308 941 eurot ning kestus tänavu aprillist 2018. aasta märtsini.

Tegevustega on liitunud hulk partnereid, nende hulgas Tartu linnavalitsus, Elva linnavalitsus, Ülenurme, Tähtvere, Kambja, Laeva, Tartu, Haaslava, Mäksa, Luunja, Mooste, Vastse-Kuuste ja Ahja vallavalitsus, samuti töötukassa ning mitmed tööandjad ja koolituskeskused.

Osalema on oodatud 12 kuud või kauem tööturult eemal olnud inimesed, kes mõtlevad tööturule naasmisele. 126 inimest saavad koolituste, tööklubi, tugiisikuteenuse, nõustamisteenuste ja tööpraktika abil mitmekülgset toetust ja innustust sobiva töö leidmiseks.

Johannes Mihkelsoni Keskus on töö- ja sotsiaalvaldkonna koolitus- ning tugikeskus aastast 1993. MTÜ koolitajad, tugiisikud ja nõustajad toetavad inimesi ametivalikul, tööotsingul ning ühiskonnaellu lõimumisel, vahendas BNS.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!