06.10.2021 Kolmapäev

Õigusapteek annab neljapäeval Kristiines tasuta õigusabi

Eesti Juristide Liidu õigusapteek annab tasuta õigusabi neljapäeval Tallinnas Kristiine linnaosa valitsuses aadressil Metalli tänav 5. 

Kliente teenindatakse elavas järjekorras ning eelnev registreerimine ei ole vajalik.
Kliente teenindatakse elavas järjekorras ning eelnev registreerimine ei ole vajalik. Foto: pexels

Nõu antakse perekonnaõiguse, elatisrahade ja elatisabi, pärimisõiguse, notaritoimingute, tööõiguse, täitemenetluse, korteriühistute problemaatika, tarbijakaitse, era- ja juriidiliste isikute pankrotimenetluse, kohtusse pöördumise, maksekäsu kiirmenetluse, kohalike omavalitsuse ja riigiasutusega suhtlemise ning lepingu- ja võlaõiguse alal. 

Oodatud on kõik abivajajad ning õigusalast nõu antakse tasuta nii eesti kui ka vene keeles,

selgitas Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe.

„Tasuta õigusabi annavad kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid, kelle hulka kuulub advokatuuri ja tarbijakaitse nõukogu liikmeid, kohtutäitur, notarid ja korteriühistute liidu õigusnõunik. Kutsume teid leidma vastuseid oma juriidilistele küsimustele ja probleemidele!“ 

Kliente teenindatakse elavas järjekorras ning eelnev registreerimine ei ole vajalik. Tasuta õigusabi antakse vaid COVID-19 vastu vaktsineeritud, viiruse läbipõdemise tõendi või kehtiva negatiivse proovi andnud inimestele.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!