14.08.2013 Kolmapäev

Maksuhalduri koolitused septembris 2013

Avatud on registreerimine septembris toimuvatele Maksu- ja Tolliameti (MTA) koolitustele.

Maksuhalduri koolitused septembris 2013
Maksuhalduri koolitused septembris 2013 Foto: PM

Maksuhaldur korraldab maksumaksjatele tasuta koolitusi enimnõutud teemadel.

Registreerimiseks tuleb valida MTA kodulehe rubriigi "Koolitused" vasakult menüüst "Koolitusele registreerimine". Leia enda jaoks lähim linn ja sobiv teema ning vajuta rea lõpus „Registreeri", täida registreerimisvorm. Koolitustele saab registreerida ainult elektroonselt! Registreerimise kinnitus tuleb teatena registreerimisel sisestatud e-posti aadressile. Kui teadet ei tule, siis registreerimine ebaõnnestus või oli viga sisestatud e-posti aadressis.

Koolituse päevakava ja õppematerjalid on elektrooniliselt kättesaadavad vahetult enne koolituse toimumist MTA rubriigis Õppematerjalid. Kohapeal paberkandjal õppematerjale ei jagata.

Kui kõik registreerimiskohad on hetkel täis, siis soovitab MTA enne koolituse toimumist uuesti vaadata vabade kohtade saadavust, kuna paljud inimesed loobuvad oma registreeringust vahetult enne koolitust.

Täiendav info või registreerimise tühistamine e-maili aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..">See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

14. augusti seisuga on vabu kohti järgmistele koolitustele:


  • Narva

Rahvusvaheliste tehingute deklareerimine KMD-l ja VD-l (vene keeles)

  • Rakvere

Rahvusvaheliste tehingute deklareerimine KMD-l ja VD-l

  • Tallinn

Teenuste käibemaksuga maksustamine

Välisriigis teenitud tulude maksustamine

  • Tartu

Välisriigis teenitud tulude maksustamine

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!
right banner 2024 est konference