08.09.2020 Teisipäev

E-residentsus: kuhu laekuvad maksud?

E-residentsust on reklaamitud kui lihtsat ja efektiivset vahendit ettevõtjatele, kelle töö ja elu on asukohast sõltumatud ning kes vajavad ligipääsu Euroopa Liidu turule, rahvusvahelistele makseteenusepakkujatele või kelle koduriigis on ettevõtte loomine ja juhtimine keeruline.

Jaak Siim, vandeadvokaat, partner, Cuesta Advokaadibüroo
Jaak Siim, vandeadvokaat, partner, Cuesta Advokaadibüroo Foto: erakogu

Kui lihtne on aga Eesti e-residentide maksustamine? Milliseid Eesti maksuhalduri e-teenuseid saab e-resident kasutada? Milline on e-residendi maksuõiguslik staatus? Millal peab e-resident tasuma maksud Eestis ja millal mujal? Neile ja paljudele teistele küsimustele saab vastuse, kuulates Jaak Siimu, Cuesta Advokaadibüroo partneri ja vandeadvokaadi ettekannet Tallinna Raamatupidajate Konverentsil 12. novembril Kumu kunstimuuseumis.

Kuni 14. septembrini kehtib konverentsil osalemise soodushind 129 + KM nii tava- kui ka online-piletitele. Konverentsile registreeruda saab SIIN.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes