TRK 1140x140 ee gif
Majandus ja äri

Eesti Panga teatel on kaupmehed suurendanud juurdehindlust ehk toitu, jooke ja tubakatooteid müüvad kauplused kasvatasid teises kvartalis oma marginaali 20%-ni.
Augustis intensiivistus kontroll hindade kahes vääringus näitamise üle – kui kohustuse jõustumise kuul kontrolliti 764 ettevõtet, siis augustis 728. 1. juulist kuni 30. juunini 2011 peavad tarbijale pakutavate kaupade ja…
Aastase tähtajalise hoiuse intressid Eesti kommertspankades jäävad 1,15% ja 3,6% vahele, euro- ja kroonihoiuste intressimäärad püsivad ühtlasena.
Kui Kreekale antud rahvusvahelise abipaketi mõju lõpeb kolme aasta pärast, siis on riik ikka maksejõuetu ega suuda võlgu tagasi maksta, ütles Pacific Investment Management (Pimco) fondijuht Andrew Bosomworth Bloombergile.
Augusti lõpuks oli Maksu- ja Tolliameti andmetel riigieelarvesse maksutulusid laekunud 41,7 miljardit krooni, mis on 67,5% planeeritust. Augustis laekus sellest 5,9 miljardit krooni, mis on võrreldes rahandusministeeriumi suveprognoosiga ootuspärane. Kaheksa…
Rahandusminister Jürgen Ligi osaleb Euroopa Liidu rahandusministrite kohtumisel Brüsselis ning võtab esmakordselt vaatlejana osa teisipäeval toimuvast eurot kasutavate riikide ehk eurogrupi kohtumisest.
Eve Valdvee, Statistikaameti 2010. aasta põllumajandusloenduse projektijuht Septembris algav põllumajandusloendus annab maamajandusest põhjaliku ülevaate ja võimaldab Eesti põllumajandust teiste Euroopa Liidu riikidega võrrelda.
15. septembril toimub tasuta koolitusseminar tootmisettevõtete arendustöötajatele, mis tutvustab loovat probleemilahenduse meetodit TRIZ.
Pärnus kogunenud Balti riikide ja Poola parlamentide Euroopa Liidu asjade komisjonide esimehed arutasid strateegia EL 2020 eesmärkide täitmist ning ka Läänemere strateegiat.
Üks valdkond, milles kroonilt eurole üleminek varem või hiljem muudatusi nõuab, on aktsiaseltside (edaspidi AS) ja osaühingute (edaspidi OÜ) kapitalid. Artiklis vaadatakse, millised need muudatused on, mis ajaks ja kuidas…
Üks valdkond, milles kroonilt eurole üleminek varem või hiljem muudatusi nõuab, on aktsiaseltside (edaspidi AS) ja osaühingute (edaspidi OÜ) kapitalid. Artiklis vaadatakse, millised need muudatused on, mis ajaks ja kuidas…

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes