19.02.2018 Esmaspäev

Luminor muudab Läti ja Leedu üksused filiaalideks

Eelmise aasta oktoobrist DNB ja Nordea Baltikumi üksuste ühendamisel loodud Luminor alustab organisatsiooni struktuuri ümberkorraldustega, mille tulemusel muutub Eesti üksus peakontoriks ning Läti ja Leedu üksused filiaalideks.

Luminor esitas vastavad teavitused 19. veebruaril 2018 Eesti finantsinspektsioonile ja neid menetleb Euroopa Keskpank. Ümberkorraldustega plaanitakse lõpule jõuda 2019. aasta jaanuariks, teatas Luminor.

Luminor on kohaliku juhtimis- ja otsustuspädevusega tänapäevane pank, mis on loodud Eesti, Läti ja Leedu ettevõtete ja inimeste jaoks. Äritegevuse juhtimise koondamine Eestis asuva peakontori alla ning Läti ja Leedu üksuste filiaalideks ümberkorraldamine muudab organisatsiooni juhtimisstruktuuri läbipaistvamaks ja tööprotsessid efektiivsemaks.

Ümberkorraldused ei mõjuta igapäevast klientide teenindamist. Muudest Luminoriga seotud arengutest, mis puudutavad toote- ja teenusevalikut, uusi kliendipakkumisi ja digitaalseid edusamme, teavitatakse kliente tavapäraste panga info- ja teeninduskanalite kaudu.

Luminor asutati 1. oktoobril 2017. aastal eesmärgiga luua uue generatsiooni finantsteenuste pakkuja kohalike ettevõtlike inimeste ja ettevõtete jaoks. Luminor on Baltikumi turul kolmas pank turuosaga 16 protsenti hoiustes ja 23 protsenti laenuturul.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!