16.12.2013 Esmaspäev

Vajalik tööandjale: kindlustusandmete edastamine Haigekassale

Hinda seda artiklit
(0 hinnangut)

Teenusega saab tööandja edastada Eesti Haigekassale andmeid töötajate ravikindlustuse alustamiseks, lõpetamiseks ja peatamiseks. Samuti saab kontrollida asutuse esitatud kindlustatud inimeste nimekirja.

Tööandjale: kindlustusandmete edastamine Haigekassale
Tööandjale: kindlustusandmete edastamine Haigekassale Foto: PM

Õigus ravikindlustusele on Eesti alalisel elanikul, tähtajalise elamisloa või elamisõiguse alusel Eestis elaval inimesel, kelle eest makstakse sotsiaalmaksu. Lugege täpsemalt, kellele tagatakse ravikindlustuse seaduse järgi kindlustus.

Alates 17.10 on Ettevõtteportaali kasutajate õigused riigiportaali eesti.ee automaatselt üle kantud. Kui soovite kasutajaid ja nende õiguseid muuta, siis saab seda teha teie administraator või teenuste haldur riigiportaalis.

Riigiportaalis teenuse kasutamise õigustega seotud küsimustele vastab Riigi Infosüsteemi Ameti kasutajatugi e-posti aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..">See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Kindlustusandmete teenuse kasutamisel tekkinud küsimustele vastab Eesti Haigekassa telefonil 16363.

Lisainfo

Jäta kommentaar

Veendu, et kõik kohustuslik (*) info oleks sisestatud. HTML-i kasutamine pole lubatud.