05.06.2023 Esmaspäev

Raadio Kuku alustas taas "Selge grupijuhi" kampaaniaga

Raadio Kuku alustas taas traditsiooniks kujunenud kampaaniaga “Selge grupijuht”, millega soovib ennetada joobes juhtimist ja vähendada liiklusohtusid.

Kuulajad saavad kampaaniaga liituda veebis aadressil kuku.ee või Postimees Grupi ajalehetoimetuste klienditeenindustes üle Eesti.
Kuulajad saavad kampaaniaga liituda veebis aadressil kuku.ee või Postimees Grupi ajalehetoimetuste klienditeenindustes üle Eesti. Foto: Kuku Raadio

Osalema oodatakse kaineid juhte, kes hoolitseks jaanilaupäeval ja jaanipäeval ka selle eest, et keegi tema sõpradest või tuttavatest ülemeelikus tujus ise liiklusesse ei kipuks.

Tänavu saab end kirja panna nii Kuku raadio koduleheküljel kui ka üheksas registreerimispunktis üle Eesti. Enne jaani loositakse registreerunute vahel välja väärt kingitusi.

“Me ei tohi unustada, et joobes juhtimine on äärmiselt ohtlik nii juhile endale kui ka teistele liiklejatele. Kahjuks on purjuspäi autorooli istumine endiselt väga suur probleem,” tõdeb raadiojaama peatoimetaja Madis Kimmel. “Ent õnneks annab igal aastal ligi 5000 inimest Kuku kampaanias osaledes lubaduse, et nad seda ei tee ning on seeläbi eeskujuks kõikidele roolikeerajatele,” lisab Kimmel. 

Kuulajad saavad kampaaniaga liituda veebis aadressil kuku.ee või Postimees Grupi ajalehetoimetuste klienditeenindustes üle Eesti. Kohapeal registreerijad saavad paberil tunnistuse, autokleepsu ja valida ühe meelepärase alkoholivaba joogi. Iga veebis registreerija saab alla laadida digitaalse tunnistuse. 

22. juunil loositakse Kuku raadio otse-eetris kõikide registreerujate vahel hulgaliselt auhindu, sealhulgas sõiduauto Nissan ARIYA kasutusõigus üheks kuuks. Kampaaniat toetavad Circle K, Nissan, A.Le Coqi alkoholivabad joogid, Smartpost Itella, Lidl, Seesam, Forus Taxi ja Forus Takso. 

Lisainfo ja Postimees Grupi ajalehetoimetuste asukohad leiab kuku.ee leheküljelt. 

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!